ТОП НОВИН

5 способів позбутися осінньої хандри

Похмура осіння погода, яка рідко дає можливість відчути сонячні промінці сприяє також і похмурому настрою. Нерідко люди впадають у той стан, який ще називають осінньою депресією та просто хандрою. Медики вважають, що осіння хандра це цілком нормальна відповідь організму на зміни в природі.

 

 

Усім відомо, що соціальний проект «CITY PARK» - це місце, де кожен може знайти для себе справу для душі і тіла, аби підняти настрій та продовжити життя.  З кожним днем наш проект розширюється, надаючи його відвідувачам ще більше можливостей. І саме тому ми проти того, аби люди сумували та навіювали собі погані думки. Сьогодні «CITY PARK» пропонує 5 ефективних способів проти осінньої хандри, щоб бути завжди позитивним.

 

Спосіб 1: терапія світлом

Скорочення світлового дня – одна з причин депресій. Саме тому потрібно знаходити вільну хвилинку, щоб в хороший день поніжитися на сонечку, або просто подивитися на небо.

 

Спосіб 2: рух – основа гарного настрою

Займайтеся спортом, танцюйте та просто побільше рухайтеся. Не забувайте і про звичайну ходьбу, наприклад, пройти пішки з роботи до дому чи просто вийти з транспорту раніше. Також не забувайте про романтичні прогулянки з коханими.

 

 

Спосіб 3: маленькі дрібнички

Осінню також можна піднімати собі настрій за допомогою маленьких приємностей. Це може бути чашка какао з зефірками, шоколадка, просто маленька іграшка чи щось із косметики. Все залежить від вашого настрою та потреб на сьогодні.

 

Спосіб 4: вдосконалення

Один із хороших способів уникнути депресії – це робота. Так, так робота. Саме професійне вдосконалення та хороші емоції від цього не дозволяють нам впадати у хандру.

 

 

Спосіб 5: яскраві емоції

Своє життя потрібно розфарбовувати яскравими фарбами та емоціями.  Тому щоб підняти собі настрій можна змінити імідж, змінити зачіску, колір волосся. Також позбутися депресії допомагає фотосесія. Яскраві емоції можна віднайти і просто в душевних зустрічах з друзями.

Будьте позитивними, не впадайте в депресію та приходьте за позитивними емоціями на територію соціального проекту «CITY PARK». 

поділитись у соціальній мережі: