ТОП НОВИН

Чи можна самому зробити подарунок на Валентина?

Вважається, що найкращий подарунок – це той, який зроблений своїми руками. Адже через руки ми передаємо енергетику, почуття, настрій тій людині, якій даруємо. Тому такий подарунок завжди буде оригінальним та неповторним.

 

Якщо вам хочеться зробити для своєї коханої людини щось цікаво може взяти наші ідеї, а можете вигадати щось мега цікаве та вручити у День святого Валентина.

 

Ідея №1

Мішечок з цікавим декором для зберігання, шкатулочка з цікавим оздобленням. Рамка для картини зроблена власноруч.

 

 

Ідея №2

Особливо приємним подарунком стануть м’які ароматизовані подушечки, які можна покласти десь на столі, щоб пахла кімната, а можна повісити у шафі для приємного аромату одягу чи взуття. 

 

 

Ідея №3

Багато хто вважає, що найкращі валентинки – це їстівні валентинки. Тому можете хапатись за кондитерські штуки та починати випікати печиво, кекс, пиріг чи торт.

 

 

Ідея №4

Хорошим подарунком  може стати і картина, яку ви спеціально намалюєте свої другій половинці. Таким чином полотно просто «дихатиме» вашими почуттями.  

 

 

Ідея №5

Романтична атмосфера, шампанське і масаж. Романтична атмосфера запам'ятається особливо, коли на вустах завжди буде посмішка та кохання))

 

поділитись у соціальній мережі: