ТОП НОВИН

Чисті береги Сапалаївки постійно радують око

Нещодавно береги річки Сапалаївки в районі відомого у Луцьку мосту закоханих очистили від бруду.

 

 

За словами представників торгово-розважального комплексу «Сітіпарк», тепер ходити по мосту буде вдвічі приємніше, адже стало набагато чистіше.

 

Нагадаємо, ще рік тому прибережна зона довкола річки Сапалаївка мала не надто привабливий вигляд. Розкидане сміття, рештки дерев, суцільний бруд та ще й старий міст, який от-от розвалиться – і це все реалії минулого року.

 

Однак зараз все по-іншому. З відкриттям мосту закоханих береги очистили від бруду – найбільше цьому раділи місцеві мешканці, особливо дикі птахи, які там мешкали.

 

 

Звісно, з часом бруд довкола річки поступово нашаровується, особливо через людей некультурних, які дозволяють собі кидати сміття у воду. Тому керівники комплексу, аби довго не чекати вирішили прибрати береги, щоб річка стала ще чистішою, а птахам завжди було куди повертатися.

 

Щодо чистоти мешканки сусіднього будинку пані Наталії каже: «Дуже добре, що тепер не тільки гарно зробили міст, а й постіно прибирають біля річки. Відчуваєш. що живеш на маленькому шматочку Європи. А про те, що було тут раніше і згадувати не хочеться».

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: