ТОП НОВИН

«CITY PARK» наблизив Луцьк до Європи

Сьогодні Луцьк – це місто, яке поступово наближається до Європейських стандартів життя. Зокрема це відбувається завдяки місцевому бізнесмену Андрію Покровському, який став автором та спонсором соціального проекту «CITY PARK».

 

 

Зараз на місці колись занедбаної території зелена, рекреаційна зона з доріжками для прогулянок та майданчиками для спорту. І це лише маленька частина того великого проекту, який планують  зробити на благо міста і лучан.

Було зроблено чимало. Відновлено спуск з пр. Волі до р. Сапалаївка, зроблена реконструкція сходів, покладена бруківка та встановлені перила. Майже зруйнований місток через  Сапалаївку  також замінили – і зараз там знаходиться перший в місті «Міст закоханих», де пари чіпляють замочки на знак свого кохання.

 

 

На всій території  соціального проекту «City Park» встановлене вуличне освітлення, доріжки для прогулянок викладені бруківкою. А ще висаджено десятки нових дерев та відновлені газони, які тут бачили ще за радянських часів.

 

 

Згадуючи про спорт та розвиток молодшого покоління тут неможливо не згадати про встановлених два нових дитячих майданчики, вуличний WorkOut  майданчик, столики для гри в шахи і шашки, та найбільший в регіоні скейт-парк. Варто зауважити, що це все абсолютно безкоштовно. Усі бажаючі можуть прийти до майданчиків «City Park» та досхочу займатися.

 

 

Окрім того у планах розвитку соціального проекту «City Park» створення універсального майданчика для ігрових видів спорту,встановлення столиків для пінг-понгу, створення скульптур та архітектурних композицій. Це все однозначно ще більше прикрасить Луцьк.

 

поділитись у соціальній мережі: