ТОП НОВИН

Цього року випускники більш патріотичні

Свято Останнього дзвоника, незважаючи на похмуру погоду та дощ у школах Луцька пройшов успішно із патріотичними настроями.

 

Більшість випускників цього року одягнулися у вишиванки, а також в їх образ були присутні патріотичні символи. Адже революційні події у країні заставили не бути байдужими до країни кожного.

 

Саме тому ми вирішили поспілкуватися з сьогоднішніми одинадцятикласниками, які переступають через поріг дитинства і стають на поріг дорослого життя.

 

Випускниця Ольга Зейлик ділиться, що до Останнього дзвоника готувалася довго. Спеціально купували спідницю, туфлі і прикрасу на волосся, адже це її найостаннійший дзвоник. А от вишиванку їй мама вишила  для своєї дочки, звичайно не спеціально на Останній дзвоник. Тому за цей час сорочка дівчині полюбилась.

 

 

«Щодо того одягати вишиванку чи ні, то таке питання переді мною взагалі не стояло, адже я ще на початку цього навчального року вирішила, що випускатимусь у вишиванці. Потім додалися майданівські події, тепер Донбас… тому наш весь клас(бо ми всі у вишиванках) показуємо, що Україна - це ми, це молодь, це майбутнє, і ніякі штучні сварки не зможуть вбити у нас наш українськихй дух», - ділиться випускниця Оля.

 

На запитання що відчуває, почувши останній дзвоник задумуючись емоційно відповідає: «Відчуття... я навіть не знаю як їх описати. Ксе на купу: тривога, очікування, гіркота, від того, що це початок кінця і водночас перед нами вже відкрились двері студентського життя».
 

Її однокласниця Олі Вікторія про свою підготовку до статусу випускниці описує так: «Готувалася до останнього дзвоника протягом року , перш за все займалася спортом - підтримую фігуру. Вишиванка у мене ручної роботи, ми її замовляли завчасно. Тому на Останній дзвоник я одягнула національне вбрання , щоб підкреслити любов, патріотизм та повагу до нашої України!».

 

 

Щодо своїх враження про випускний Вікторія все ніяк не може повірити, що вона випускниця. Адже час проходить швидко. Однак на цьому крапку дівчина не ставить. Мовляв,  по переду ще все життя, нові враження, нові знайомства.

 

Розповіли дівчата і про те, як усім класом згадували позитивні миті шкільного життя.

 

Так чи інакше, а сьогоднішні ще школярі завтра стануть уже дорослими. Тому побажаємо їм натхнення, успіху та самореалізації.

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

 

 

поділитись у соціальній мережі: