ТОП НОВИН

Екстремалам на замітку

За останні роки з’явилося чимало нових видів спорту. Так чи інакше вони уже увійшли у наше життя, особливо у життя молодого покоління.

Поговоримо сьогодні про скейтбординг як один із найпоширеніших екстремальних видів спорту серед молоді. Скейтбордисти вчаться виконувати різні трюки на дошці. Деякі зберігають свою прихильність до цього спорту, переносять її в доросле життя і стають професіоналами.  

 

 

Тому не варто думати про скейтбординг, як про скороминуще непотрібне захоплення. Вважається, що цей вид спорту позитивно впливає на організм. Під час занять виробляються позитивні емоції, відбувається приплив адреналіну, тренуються м'язи, розвивається координація і гнучкість. У цьому спорті розвивається впевненість у собі і підвищується командний дух.

 

 

Скейтбординг зародився майже 50 років тому в Америці. Його винайшли каліфорнійські серфери. Тоді і з'явилася та сама дошка на коліщатках, як аналог серферські дошки. Так, найперші дошки представляли із себе просту дошку або ящик на колесах. З 1960-х виробники дощок для серфінгу зайнялися виробництвом скейтборду вже більш сучасного вигляду.

 

 

У нашій країні скейтбординг почав розвиватися лише з кінця 1980-х років, тоді як в Америці на дошках каталися на повну ще з 1930-х років. Сьогодні цей спорт має не тільки класичну форму, а кілька нових напрямів. Наприклад, верт (катання на рампі і вважається найскладнішим), стріт (вуличне катання), катання на міні-рампі і пул-скейтинг (катання в спеціальному басейні).

 

 

Варто зауважити, що скейтбординг, як окремий вид екстремального спорту, вплинув на створення окремого музичного жанру скейт-панк.

 

 

Отож, щоб навчитися кататися на дошці навіть по рівній поверхні, потрібен час. Тому хто з Вас вирішить займатися скейтбордінгом - не поспішайте займатися фігурами вищого пілотажу, а почніть з нуля, тобто - з основ. А розпочати такі заняття можна буде уже з кінця серпня на нашому екстрим-майданчику, у торгово-розважальному комплексі «Сітіпарк». 

поділитись у соціальній мережі: