ТОП НОВИН

Гоу-гоу танці, або Луцьк не розуміє фріків

Коли ви заходите в нічний клуб, то часто звертаєте увагу на людей, які так би мовити, заволікають танцювати, рухатися, веселитися – адже їх просто неможливо не побачити. Напевно, ви перш за все подумали, що це ведучі, тобто МС? Ні  - адже найперше, що впадає в око це дівчата у відкритому, відвертому, іноді навіть дуже цікавому одязі, що танцюють десь ближче сцени, на підвищенні. Їх називають піджейками, або ж танцівницями GO-GO. У Луцьку такий порядок клубних речей теж набирає оборотів, тому ми вирішили поспілкуватися із відомою багатьом луцькою піджейкою Анною Косач. Зустрілися ми ввечері, дівчина після зустрічі саме збиралася йти на роботу, тому одягнула цікавий яскравий жакет рожевого кольору, який доповнила такими ж заколками на волоссі. Тобто і в буденному житті і на сцені яскрава.

 

 

Аня займається цими танцями ось уже 5 років. А от назвати свій вік, як істинна дама «кокетливо», посміхаючись вона відмовилася. Сказала лише, що за ці роки у процесі роботи траплялося різне.

 

Неочікуваний початок

 

Каже, що дуже любить свою роботу, яка, до слова, є додатковою, адже Аня працює також і менеджером у одному із відомих закладів харчування міста. Незважаючи на подиви інших танцювати в клубі дівчина вважає не хобі, а все ж роботою. Погодьтеся, енергійно танцювати майже цілу ніч – це важка робота, яка потребує багато сил, енергії, а ще терпіння.  Адже танцювати і розуміти, що на тебе дивляться багато людей, у різному стані – для цього потрібне терпіння.

 

- Ось уже 5 років танцюєш, а згадай з усього все почалося, чим займалася в дитинстві?

 

- В дитинстві мене мама відправила на плавання (сміється), щоправда я не довго ним займалася. Далі я ходила на бальні танці, це мені дуже подобалося. Тільки от і туди довго не ходила, бо партнер мій перестав ходити, а без партнера бальні танці самі розумієте – зовсім і не танці. Мабуть це і було таким зернятком танцювальних нахилів.

 

- А саме танці в клубах коли почалися?

 

- Це було 5 років тому, я саме брала участь в конкурсі міс Волинь, який тоді проходив в «Альфа казино» (зараз цього закладу уже немає) і арт-директори мені запропонувала потанцювати, просто прийти, спробувати як. Я погодилася, мені сподобалося – це стало таким першим місцем моєї роботи. Відтоді я і працюю в нічних клубах. Тобто до того часу я і не думала, що колись буду танцювати.

 

- Для мами дочка є, напевно, найціннішим. А як твоя мама поставилася до того, що ти почала танцювати у клубах.

 

- Добре та позитивно позитивно. У мене досить молодіжна мама, розуміє, що це робота і мені це подобається.

 

 

Цікаво, що освіта Ані Косач ніяк не пов’язана із танцями. Адже вона менеджер зовнішньоекономічної діяльності. Складна назва, але цікаво поєднанна із танцями. Також саме на цій роботі дівчина познайомилася зі своїм чоловіком, який, до слова, зовсім спокійно ставиться до її роботи, адже і сам працює у нічних клубах, щоправда в іншому напрямку.

 

Костюми за власні кошти

 

 На питання скільки грошей отримує піджейка Аня відмовилася, пов’язуючи це із тим, що у кожному клубі платять по різному і це вже комерційна таємниця. Тому секрет скільки заробляє танцівниця GO-GO залишається нерозгаданим. Єдиний варіант – піти, спробувати самій і тоді дізнатися.

 

- Щодо костюмів, пам’ятаєш свій перший?

 

- Звісно пам’ятаю. Моїми першими костюмами були костюми, куплені у дівчат, які перестали піджеїти. Але дуже цінним став мій особистий. Адже шився він  тоді, 5 років тому, за гроші  клубу лише для мене. Звісно, був простенький і без особливих цікавинок. Але… найголовніше.. він був мій.

 

- Як відбувається процес пошиття костюмів, і де берете ідеї? Адже ваші костюмі іноді справді буваю не лише цікавими, а й епатажними.

 

- Костюми ми (я і моя колега) шиємо самі, за власні кошти. А от ідеї бувають з різних джерел: іноді власники клубу щось говорять, іноді в Інтернеті шукаємо. А от все решту додумуємо самі із дівчинкою, яка нам шиє їх. Так, іноді вони бувають і зовсім прості і блискучі, і навіть фріковські. Але це цікаво. 

 

 

Справді, костюми для танців дуже цікаві, хоч, як висловлюється Аня Косач, у Луцьку поки їх не розуміють: «але це згодом, бо клубне життя в місті розвивається». Перше, що я можу згадати із костюмів, які побачила серед фото дівчини це костюм, з головою коня і хвостом. Ще одні -  повністю закриті костюми (лише вирізами для очей) тільки один з імітацією ірокеза на голові, а інший такий же закритий тільки з імітацією великих губ. Згадується і костюм з головою Мікімауса у гламурному протигазі.

 

 

Каже, щоб виглядати у клубі яскраво потрібно не пожаліти грошей на костюми та зробити їх дійсно ефектними. Адже якщо є якісь недоліки їх одразу ж видно.

 

 

Курйози, інтригі та інше

 

Коли починала танцювати GO-GO дівчина розповідає, що спочатку дуже дратували незрозумілі погляди. Погодьтеся, важко себе втримати в руках і просто виконувати свою роботу, коли тебе видивляються і поїдають очима.

 

 

- А були випадки, коли невиховані молодики хотіли якось доторкнутися до тебе?

 

- Звісно що таке було. Незважаючи на те, що поруч охорона, інколи буває, що відходить кудись. І  до мене, простягаючи руки намагалися приставати. Просто деякі вважають, ніби я провокую мене торкатися. У таких випадках доводилося навіть відбиватися, і зараз інколи доводиться. Різні ж люди бувають. На щастя таке трапляється рідко.

 

- А були якісь смішні історії?

 

- Щось смішне стається практично кожен день. Особливо щось пригадати не можу одразу. От що тільки згадується це коли нас з колегою запросили на хлопчачник потанцювати. Ми приходимо всі такі в костюмах, а виявляється, що головним на святі то був мій дуже хороший знайомий. В результаті захід закінчився сміхом і веселими емоціями.

 

 

- Деякі ще поки відсталі люди не розрізняю поняття танцівниць GO-GO і стриптизу. Як ти ставишся до цього? 

 

- Це дві різні сфери. Взагалі не люблю, коли називають дівчат стриптизерками – це дівчата, які танцюють топлес. Це зовсім інше ніж GO-GO. Це ми вийшли, потанцювали як нам потрібно. А у них все інше – це гарні жіноче тіло, це постійні тренування, це цілі танцювальні номери. Насправді стриптиз це дуже важка робота. Дівчата, які танцюють ці танці насправді дуже сильні,бо багато над собою працюють. Тому просто не розумію людей, які про таке говорять.

 

Щодо планів на майбутнє, то ще декілька років Аня Косач все ще планує бути піджейкою. А ще каже, якщо у неї буде дочка і вона теж захоче танцювати в клубах – не заперечуватиме, і позитивно до цього поставиться.

 

 

Так чи інакше, але дівчата, що танцюють GO-GO дійсно захоплюють і підтримують публіку. Адже вони і танцюють, тим самим допомагаючи танцювати і іншим, аби не було сумно, а також дівчата показують свої оригінальні костюми. Адже без оригінальності тут ніяк. 

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: