ТОП НОВИН

Ідеї подарунків до Дня святого Валентина

Підготовка до свята усіх закоханих уже в розпалі. Усі метушаться та обирають подарунки. Ось і ми вирішили написати про подарунки до Дня святого Валентина, які можна вручити у «CITY PARK» на чарівному мості закоханих.

 

 

Загалом подарунки для закоханих можна розділити на 2 типи. Перший - приємно, романтично і просто мімімішно. А другий – практично, знадобиться у побуті.

 

Якщо ви хочете зробити своїй половинці приємно, то можете подарувати їй квіти, цукерки, кошик солодощів, романтичну вечерю в ресторані. Також вашій половинці буде приємно, якщо ви їй подаруєте м’яку іграшку, медальйон із фотографією, прикраси, торт з освідченням у вашому коханні.

 

 

А неймовірну атмосферу може зробити власноруч зроблена валентинка, чи торт, заправлені любовною серенадою у вашому виконанні.

 

Для тих, хто віддає перевагу подарункам практичним, то подарувати своїй половинці ви зможете щось таке, для чого бурхливої фантазії зовсім і не потрібно. Подарунком може стати те, чого ваші кохані найбільше хотіли.

 

Наприклад, подарувати можна годинник, взуття, сумку, техніку для кухні, гаманець, парфумерію. Ваша друга  половинка особливо зацінить подарунок із дорогоцінного каміння та металів, дизайнерські речі, шубки.

 

 

Деякі із вищеперелічених подарунків можна придбати у нас, у торгово-розважальному комплексі «CITY PARK».

 

Тому вирішуйте хутчіш із подарунками та гайда до нас – святкувати найромантичніше свято!

поділитись у соціальній мережі: