ТОП НОВИН

Коли луцький міст закоханих стане «закоханим»?

Сьогодні усі закохані відзначають своє професійне свято – День святого Валентина. Саме для них у Луцьку є одне цікаве місце: чи не най унікальніший не лише у місті, а й Волинській області міст закоханих, що знаходиться, як не дивно, на річці Сапалаївці. На щастя, там, де стоїть це красиве  ( так, дійсно його можна назвати красивим) місце річка не забруднена і не має різкого запаху як раніше. Таке місце для закоханих стало не лише окрасою міста, а й своєрідним символом кохання, яке там, до речі, закріплюють замочками. Також докази краси і «міцності» можемо побачити у соцмережах або просто прийти і роздивитися.

 

(фото зі сторінки користувачки Вконтакті Яни Цуркан)

 

Згадаймо як все почалося… . Адже було все це не так давно. 24 вересня, 2013 року у Луцьку урочисто відкрили міст закоханих. Туди навіть прибув мер та місцеві бізнесмени. Охочих подивитися на це дійство зібралося чимало, а зустрічали всіх барабанщиці та майбутні військовики. Я теж там була присутня і можу стверджувати, що було і справді гарно, «торжественно». На таку церемонію прибули навіть дві пари молодят, що правда чи вони були справжні чи ні мало хто знає – але це не важливо. Адже саме вони перші офіційно прикріпили замки в знак нерозривного кохання, а допомагав їм у цьому мер нашого міста Микола Романюк.  Незважаючи на невелику життєдіяльність мосту закоханих, а ще й спортивного майданчику поряд, замків з кожним тижнем все більшає і більшає. Вони там бувають різного дизайну та ціни.

 

 

Щодо майбутніх планів, то керівники «Сітіпарку» не планують нових добудов чи «апгрейдів». Костянтин Дубик, менеджер з оренди в ТК «Сітіпарк» розповів, що спочатку мета відкриття мосту була комерційна, «але не повністю». Адже він один такий в Луцьку, тому все для людей – і це, як на мене, приємно.

«Якщо відверто, то з відкриттям я не бачу якихось змін в кількості відвідувачів. Фотографуються звичайно, особливо багато було восени, взимку досить мало, бо краєвиди там не ті. Позитивно, що качечки повернулись недавно», - ділиться Костянтин. Краєвиди звісно ж не ті, але, надіємося, Луцьк все ж стане більш красивим через певний час, і ландшафт у тих місцях буде найкращий для фото.

А от щодо пернатих, для яких навіть побудували будиночки ( в народі собачі будки). Шкода тільки, що вони в тих будиночках не живуть. Незважаючи на те, що вони дикі – качки все ж звикли до людей та постійної уваги: хто годує, хто просто дивиться, а хто й фотографує. Моделі одним словом.

 

 

Особисто я сподіваюся, що цей міст закоханих стане таким же «закоханим», як і у Києві, де немає навіть вільного місця – все обвішане замками та стрічками. На щастя лучани це розуміють, і уже традицією стало у день весілля повісити замочок із ініціалами на міст, а ключ викинути у річку – і тут найголовніше не потрапити в качечку, яка там плаває.

 

 

Нагадаємо, що сьогодні всі закохані починають вітати своїх других половинок поцілунками та квітами, а також обіцяють один одному кохати до смерті. Ще вранці я пішла подивитися на міст, пофотографувати його і, о чудо, зустріла пару закоханих – Валерію і Максима (в майбутньому сімейство Кузьмінчуків), які вирішили не бути голослівними та закріпити своє кохання, закувати його в залізо. Вони повісили свій замок із ініціалами, а ключі викинули в воду – зауважте, і не залишили про всяк випадок. Дуже цікаво було спостерігати за цією парою – вони дуже позитивні та життєрадісні, як мені задалося. Я вирішила розпитати із чого все почалося, з посмішки (як у пісеньці), чи все таки із гарних слів.

 

 

А почалося все із гарних слів у соцмережі три роки тому, коли тоді ще 20-річний Максим написав 16-річній Лєрі уже готову фразу типу «привіт красуне», яку він надсилав багатьом дівчатам. А далі почалися прогулянки, увага маленькими подаруночками і ось нарешті зустрічання та й заручини.

 

 

Коли вперше зустрілися, то Максим спочатку злякався будь-яких стосунків, адже наша героїня трошки вища за нього. Але тим не менше вони уже більше трьох років разом. Першою ж цікавою прогулянкою стали вечірні уроки Лєри з астрономії, звідки Максим її забирав і проводив до дому.

 

Ніяких почуттів один до одного одрізу ж не відчували – просто спілкувалися як хороші друзі. І як не смішно б це звучало, але офіційно почали зустрічатися на зло іншому кавалеру дівчини, поставивши у соцмережах статус «зустрічається з…», і це подіяло. Вони почали спілкуватися частіше і не три місяці (адже це був максимальний термін стосунків для Максима), а чотири, п’ять і от дійшло до подарунків, поцілунків і так далі. І найголовніше – це пухнастий подарунок дівчині на день народження, про який вона так довго мріяла – собачка породи йоркшерський тер’єр Буся, яка підлетіла до вікна Валерії на повітряних кульках – ну не вже не мило?.

 

Дивлячись на цих молодих людей вбачаєш у їх поглядах, жестах, рухах те вічне почуття. І це дивиться дуже гарно – не зважаючи ні на що.

 

«Щоб у нас не було, але я дуже кохаю свою Лєрку (посміхається) і не проміняв би її ні на кого іншого», - розповідає Максим.

 

В процесі розмови також виявилося, що вони заручені, а влітку святкуватимуть весілля, до якого інтенсивно готуються. Саме тому День святого Валентина став лиш приводом для того, аби символічно закріпити своє кохання замком на мості закоханих, що вони без жодних коливань і зробили.

 

 

Бажаємо нашим героям щирого та вірного кохання на все життя. А також вітаємо усіх наших читачів із Днем святого Валентина. І найголовніше радимо відвідувати красиві та романтичні місяця Луцька, такі як міст закоханих, який особливо красивий у нічну пору (чоловікам на замітку – гарячий глінтвейн, квіти та посиденьки із теплими пледами на лавці в альтанці будуть дуже романтичним у це свято).

 

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

 

поділитись у соціальній мережі: