ТОП НОВИН

Коли програли 20 тис. КВНщики відчули «печальку»

Сміх – це завжди добре, це те, що продовжує життя. Особливо коли це щирий сміх у його фактично професійний день (День дурнів, як ще кажуть), що відзначають 1-го квітня.

 

Традиційно 1-го квітня люди розігрують один одного, щоб просто посміятися. Інші ж святкують день народження. Зокрема рік тому саме у перший день квітня сформувалася найтитулованіша та  чи не найвеселіша команда області – команда КВН «Замок Любарта».

 

 

З чого все почалося та яких успіхів досягли молоді люди у своїй гумористичній грі ми вирішили запитати у капітана команди Назара Пащука.

 

Рівно рік тому ми були різними командами і грали на не дуже високих рівнях. Після того як отримали підтримку від одного із фондів Луцька, вирішили об’єднатись та представляти Луцьк на великих КВНівських рівнях. Так і створилася команда КВН-щиків – доволі досвідчена, адже кожен з учасником грає не менше 5 років. Вони – це така собі збірна людей з різних міст, країн. Так, незважаючи на те, що колектив все ж чоловічий, з ними інколи грає одна дівчина – білоруска.    

 

Сам же Назар займається гумором ось уже 8 років. І посмішкою каже, що:  «КВН не можу бути професією. Це стиль життя. «Напевно наш рівень сарказму досягнув того  рівня, що невідомо чи жартуємо ми, чи кажемо правду»».

 

Хлопець розповідає, що за останній рік вони напрацювали значні успіхи. Не хоче вихвалятися, але їхня команда єдина з Волині за 52 роки, що досягла таких висот і виграла офіційну Першу українську міжрегіональну лігу (АМиК).

 

 

Теплі слова для провідниці

 

Жарти КВН-щики беруть як з життя, так і вигадують щось в процесі репетицій. Шпаргалками, як зразкові учні, теж не користуються. Зараз уже багато що відпрацьовано, а раніше доводилося імпровізувати, коли щось забудеш, і як каже Назар: «інколи бувало смішно, а інколи не дуже».

 

 

- Часто трапляються курйозні ситуації?

 

- Найбільший курйоз це напевно місто Острог, де ми виступали. На нас образилась провідниця і не розбудила на потрібній станції. Ми здивувалися, коли вийшли на станцію пізніше, де було три хати… ліс… і дуже… дуже багато снігу. Трохи часу треба було, щоб дібратися до Острога. І ми потім згадували ту жінку дуже «теплими» словами.

 

- Є улюблені жарти?

 

- Улюблених жартів мабуть багато. Є в нас один це «середина сварки між хлопцем і дівчиною», до речі на першій хвилині ми розсмішили коміків ним. Це напевно жарт-історія. Ми років 5 назад з Андрієм Познякевичем його придумали. І тільки після коміків зі сторони я мабуть побачив як його найкраще закінчити.

 

 

- Щодо програми «Розсміши коміка» що відчули, коли програли 20 тисяч?

 

- «Печальку»…  перший раз їздили чисто для себе, забрали 5 тисяч гривень. Зараз хоч програли 20 тис. але, вважаю, йти на 20 тисяч і програти, отримати схвальні відгуки від коміків, ведучих – це добре.

 

 

Власний досвід перш за все

 

Вчилися грати хлопці на власному досвіді. Далі планують ще декілька років серйозно пограти КВН, та покращувати свої здібності.

 

Зараз вони їздять на різні фестивалі, ігри. Кажуть, затратно по фінансах, але через те що команда іменита її мотивують організатори,що приємно.

 

 

- Допомагає в житті бути веселуном?

 

- Допомагає насамперед  в спілкуванні – в першу чергу, бо хто ж не любить, щоб трохи «пошутили». 

 

- Як вважає,ш у Луцьку КВН розвивається?

 

- Як на мене зовсім ні. Хіба що ліги. Є поки Волинська ліга КВН, як на мене, найбільш адекватна. Просто у нас немає старшого покоління КВНівців в місті, ну як вони є але або їм не цікаво, або просто не потрібно. Мабуть, ми єдині, які дають результати  і достойно представляють Луцьк (з посмішкою каже Назар). Є в нас також ідеї шкіл КВН, але зараз не до цього якось.

 

 

І на останок капітан команди КВН «Замок Любарта» радить у цей важкий час не опускати носики і жити з позитивом, бо все рано чи пізно завершується обов’язково чимось хорошим.

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

Фото з офіційної групи команди в VK                                                                                                                                                                                                                                                                                 

поділитись у соціальній мережі: