ТОП НОВИН

Куди поділась людина-прапор?

Ще зовсім недавно 19-річний лучанин Петро Захарчук  дивував місто своїм патріотизмом. Адже не лише одягався у патріотичні кольори, а й пофарбував волосся в український прапор. Мовляв, стан душі спонукав зробити із себе людину-прапора та показати людям щось нове та цікаве.

 

Він студент, а також актор театру «Гармидер». Що правда, зараз із новою зачіскою – заради ролі у виставі довелося змінити колір волосся. Режисер натякнула, що треба виглядати солідніше. Однак, одягатися у яскраве  синьо-жовте Петро все ж не покидає.

 

З прапором на голові хлопець проходив трішки менше місяця. Батьки, як не дивно, таку різку зміну сина сприймали легко, адже це не перші його експерименти із зачісками. Що правда, раніш вони не були настільки радикальними.

 

«Ніхто мені нічого не казав щодо фарбування. На початку травня спочатку зробив маленький прапорець. Хтось жартома сказав, що «треба було на всю голову так зробити». Я подумав… а це ідея. От і пофарбувався. Всі були в шоці просто», - з посмішкою розповідає Петро.

 

Зізнається, цікаво було спостерігати за реакцією оточення. Адже у його сторону лунали різні коментарі як позитивні, так і негативні. Часто запитували чи Петро отримує гроші за свій зовнішній вигляд. Але той з гордістю відповідав, що він за ідею.

 

«Різні коментарі доводилося чути в свою сторону. Не можна було нормально ні в магазин сходити, ні в кафе, ні в маршрутці проїхатись, ні по вулиці пройтись – люди тицяли пальцями і фотографували. Особистого життя практично не було».

 

Фото зі сторінки у Facebook Ірини Романюк

 

Згадує смішний випадок, коли йдучи по вулиці дві бабусі при вигляді синьо-жовтого Петра зупинилися, і в ступорі стали йти на місці, а потім одна до іншої каже: «Дивись, у нього якесь нечисте вселилось». 

 

Змінювати колір волосся Петро не збирався б, якби не дві причини. Перша – жодного особистого життя, бо всі тицяють пальцями та фотографують, а друга причина – прем’єра нової вистави, де він гратиме роль.  Однак надовго затримуватись у такому образі він не збирається – планує експерементувати і далі.

 

 

«Багато каже, що це показуха. А не показуха, коли вивішують прапор на флагштоках, на балконах. А я такого не робив – я зробив прапор із себе», - ділиться хлопець.

 

 

Петро вважає себе патріотом. А також і на далі планує одягатися яскраво та у патріотичні кольори.

 

Спілкувалась Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: