ТОП НОВИН

Літня аптечка: що потрібно, аби добре відпочити

Літо все ще продовжується. Відпочинок та відпустки теж набирають свого розвитку. Тому завжди при собі потрібно мати ліки. Адже відпочинок на природі, морі може мати різні наслідки.

 

У теплу пору року аптечка будь-якої людини, яка слідкує за своїм здоров’ям починає розширюватися. Адже одного разу на відпочинку ви з’їли щось цікаве і отруїли, іншого ж разу впали і подряпали коліно. До слова, подряпати коліно можна будь-де, наприклад на дитячому майданчику чи катаючись на скейті.

Соціальний проект «CITY PARK», турбуючись про своїх відвідувачів пропонує такий склад літньої аптечки:

 

-       Ліки від застуди, жарознижуюче. Влітку дуже легко. Адже можна переохолодитися у воді, сидячи у кімнаті просто під кондиціонером. Тому завжди повинні бути при собі ліки для зниження температури, ліки від кашлю, нежиті, болю в горлі.

 

-       Ліки від отруєнь. Надзвичайно просто отруїтися влітку неякісною та зіпсованою їжею, або ж якимись новими стравами. Важливо, щоб в аптечці було б хоч би декілька пластинок активованого вугілля або ж ті препарати, які допомагають саме Вам.

 

-       Ліки при опіках, порізах, укусах. Подбайте про те, щоб у аптечці був пантенол а також засоби, що усувають свербіж і дезінфікують рани. Окрім того у аптечку слід покласти давно перевірений перекис водню та зеленку, йод.

 

 

-       Знеболюючі. Аби вгамувати біль під час відпочинку слід у аптечку вкласти знеболюючі засоби.

 

-       Ліки від алергії. Ніхто не знає на що у нього може виявитись алергія, особливо коли ви відпочиваєте у новій незвіданій країні. Саме тому ліки від алергії у аптечці не завадять.

 

Отож, соціальний проект «CITY PARK» бажає усім вдалого відпочинку та приємних вихідних, які швидко наближаються!

поділитись у соціальній мережі: