ТОП НОВИН

Літня мода - чоловічі тренди

Літо у розпалі. Однак незважаючи на війну в країні випромінювати позитив для оточення та надію на перемогу все ж хочеться. Тому пропонуємо вам другу підбірку модних трендів цього сезону, які у цьому допоможуть. Сьогоднішній список модних речей стосуватиметься чоловіків.

 

Функціональний крій і класичні силуети, спортивний стиль і натуральні кольори – саме ці тренди будуть модними цього літа.

 

Білий – головний колір сезону. Нині модні всі можливі відтінки білого - кремовий, попелястий, слонової кістки. Основний стилістичний прийом, який рекомендують дизайнери - поєднувати речі близьких тонів або вибирати один.

 

 

Спортивному стилю теж цього літа знайшлось місце.

 

 

Нашивки, бушлати з металевими гудзиками, матроська смужка. За основу дизайнерських колекцій узятий класичний морський стиль і деталі одягу сучасних яхтсменів. Загалом цей образ ідеальний для відпусток.

 

 

Шовк або шерсть з принтом під денім або речі з прострочуванням, як на джинсах, стали звичайною справою. Тому, джинсовий total look повертається. У моді денім.

 

 

Загальна установка на розслабленість призвела до того, що у моду  повернулися брюки з защипами, у яких навіть комфортніше, ніж у звичайних штанах. Носити їх можна не тільки як частина ділового костюма, але просто без піджака - з джемпером, короткою курткою або сорочкою.

 

 

Модні цього літа також двобортні костюми, які носити можна по-різному: від цілком консервативного образу, з сорочкою і краваткою чи тонким джемпером, до досить сміливого рішення - з футболкою, а то й зовсім на голе тіло.

 

 

Арт-принт вибрався за тісні рамки репродукцій відомих картин. На одязі з'явилися зображення скульптур, абстрактні малюнки і принти, що повторюють візерунки декоративної плитки.

 

 

Бежевий колір для англійських джентльменів завжди був літньою альтернативою коричневому і синьому. Бежевий використовують як для формального гардероба, так і для casual-речей. Незважаючи на те що він досить нейтральний і може служити фоном для інших кольорів, дизайнери (як і у випадку з білим) пропонують одягатися цілком в одяг бежевих відтінків.

 

 

Отож, будьте модними, стильними та випромінюйте тепло. 

 

 

поділитись у соціальній мережі: