ТОП НОВИН

Луцькі дворики стають патріотичними

Українці все частіше перевтілюють свої помешкання та двори у патріотичні символи. За їх словами так вони почувають себе більш патріотично та духовно сильніше.

 

Однією із перших креативних затійників у себе дворі стала лучанка Анастасія Каспрук. У її дворі вся малеча вітається фразою «Слава Україні!», а на все блакитно-жовте кричать «ура, то ж наш прапор». Тож жінка не вагаючись вирішила порадувати «прапором» свою дочку, а разом із нею і інших маленьких мешканців двору.

 

Каже, власним коштом купила фарбу. Спочатку розмалювала своє вікно, потім гойдалки з поштовими скриньками. Але дітям і цього було мало.

 

 

 

«Потім батьки самі мене пізно ввечері знайшли. Мовляв, діти приходили додому і мучили всіх вечорами, що «тьотя Настя може нам зробити гірку-вишиванку», якщо вони скинуться грошима на фарбу. В результаті не те що фарбу купили, так ще й деякі батьки вийшли допомагати», - ділиться Анастасія.

 

У створенні патріотичного двору брали участь молоді тати і мами, аби їх чада весело проводили дитинство. Сама ж Анастасія зізнається, що з усього створеного її застула - це ідея та старт, тобто пофарбоване вікно. Тому хизуватися не хоче.

 

 

Діти із радості на всю вулицю Львівську раділи. Це зайве нагадування малюкам хто вони є. Так, навіть банальне – пофарбована гірка, стає національним символом та розумінням того хто ти є і де ти живеш.

 

 

Тому приєднуємось до патріотичного флешмобу, закупляємо фарбу і починаємо перевтілювати і свої дворики.

 

 

Фото зі сторінки Анастасіїї в VK

поділитись у соціальній мережі: