ТОП НОВИН

Міст закоханих – відродження старенької річки

Сьогодні луцькі комунальники святкують своє професійне свято. А давайте згадаємо як же вони розчищали річку Сапалаївку поблизу «Сіті-Парку».

 

 

Насамперед за прибирання річечки взялося багато організацій та установ. Спочатку збирали сухі дерева, інше сміття довкола Сапалаївки, і тільки потім приступили до розчищення дна у різних точках Луцька. До слова, мотлоху було достатнього. Варто також згадати, що у цій колись красивій річці знайшли і нафтові викиди, а ще декілька десятків років тому з цієї річки навіть пили воду, про що не скажеш зараз. Дякувати, через старання міської влади, активних громадян та інвесторів річка стала набагато привабливішою. Однак вислів про те, що там купатися не можна, бо «підчепиш якусь заразу» все ж залишився.

 

 

«Культура поведінки деяких людей потребує покращення», ‒ так коментував ситуацію радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока. Сподіваємося, після останніх подій культура поведінки все ж стане іншою.

 

До слова, ще рік тому прибережна зона довкола річки Сапалаївка мала не те що непривабливий вигляд, там були суцільні сміттєві чагарники. А зараз це гарне романтичне місце із альтанкою, унікальним мостом, магазинами та качечками, які тут живуть. А найбільш позитивне те, що вода тепер у Сапалаївці тече чистенька, а на схилах акуратно росте трава.

 

 

Підприємець  Андрій Покровський, що і збудував ТРЦ «Сіті-парк», планує на берегах Сапалаївки в районі торгового центру ще й побудувати велодоріжки, ролер- та скейтдром. Сподіваємо це так і буде, і місцевим екстремалям буде де проводити свої тренування.
Сапалаївка почнає відроджуватися, а її береги з кожним роком стають нарешті все чистішими та красивішими. В районі «Сіті-парку» річка стала також гарним місцем для фотосесій. А міст закоханих із кожними вихідними поповнюється новими узами кохання. Сподіваємося комунальники та громадськість і надалі будуть працювати, а не лише робити вигляд.
 

Підготувала Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: