ТОП НОВИН

Наше нове відкриття

Напередодні Дня міста та Дня незалежності у Луцьку відкрили новий соціальний проект, автором ідеї та організатором якого став бізнесмен Андрій Покровський.

 

З нагоди відкриття зібралося чимало лучан, зокрема і мешканців прилеглих будинків, які, напевно, чи не найбільше вдячні за створення рекреаційної зони та зони здорового способу життя.

 

За словами однієї із мешканок будинку команда Покровського відкрита до спілкування і завжди приймає нові ідеї:

«Тепер у Луцьку молоде покоління свідомо обиратиме здоровий і тверезий спосіб життя, адже із відкриттям скейт-парку це стало можливим».

 

 

Тепер для усіх лучан відкритий дитячий майданчик та скейт-парк, де зможуть кататися усі охочі. А в планах організаторів проекту проводити навчання із екстремальних видів спорту.

« Маємо досить серйозні плани, щоб зробити рекреаційну зону відпочинку. Бажаю, аби спільними зусиллями можна було зробити ще більше місць, де можна відпочивати, займатись спортом і показувати свої творчі здібності», - розповів міський голова Микола Романюк.

 

 

За словами бізнесмена Андрія Покровського у планах також будівництво тенісних кортів, різноманітних майданчиків, а також багато зелених насаджень:

«Чим більше зелені – тим більше позитиву і краси. Окрім того плануємо  відкривати для лучан також скульптури, архітектурні композиції, які будуть дарувати нам позитив. Для нас усіх це важливо».  

 

 

Відкриття соціального проекту завершилося випробовуваннями скейт-парку від місцевих екстремалів. 

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: