ТОП НОВИН

Оригінальні і швидкі подарунки на Валентина

Зовсім мало часу залишилося до романтичного вечору та святкування Дня закоханих. А що з подарунком? Не встигли купити щось оригінальне? Щоб спростити ваш вибір та врятувати від скандалу – ми обрали 7 відносно недорогих, проте нестандартних варіантів. Це універсальні подарунки, так би мовити унісекс, які підійдуть і чоловікові, і жінці.

 

Плед з рукавами для двох

Тепла і м’якенька річ для сучасних людей, яка буде зігрівати зимовими днями та холодними осінніми вечорами. Ідеальний варіант для спільної роботи та перегляду фільмів

 

 

Смачнюжка

Дуже популярні нині різнокольові і надзвичайно смачні макарони. Це невеличкий десерт, який можна подарувати коханій людині. Складіть у коробочку та оберіть улюблені кольори вашої другої половинки – і свято Валентина не буде у програші.

 

 

 Столик для сніданку у ліжку

Що що, а романтики з самого ранку хочеться усім. Сніданок у ліжко – це просто неймовірно приємний початок дня. Тому цей подарунок буде корисним як для чоловіка, так і для жінки.

 

 

Печиво з передбаченнями для закоханих

Якщо фантазії мало, а здивувати хочеться не тільки свою половику, якій будете дарувати подарунок, а й себе – тоді печиво  передбаченнями просто ідеальний для цього варіант. Тільки уявіть собі – вечірня романтика, фільм про кохання, і ви енергійно читаєте усі передбачення – досить весела і цікава забава.

 

 

Прикраси для нього і для неї

Для партнерів, які люблять прикраси і мають нахил до романтики підійдуть прикраси для закоханих. Кулони для нього і для неї назавжди поєднають ваше кохання і будуть усім говорити, що ваша людина уже має собі пару.

 

 

Сертифікат на спа процедури

Поніжитися у теплому джакузі, або відпочити на масажі також хороший подарунок. Особливо, коли ви можете подарувати сертифікат на певну суму в салоні краси, і послуги можна обирати. Підійде для обох.

 

 

Іграшка, яку дуже хотіли в дитинстві, але так і не отримали

Напевно це цікавий і досить оригінальний подарунок, зважаючи на те, що більшість показово вважає себе дорослими. Проте, іграшка, яку ви дуже хотіли в дитинстві,а ви її не купили буде вас мучити все життя, поки ви її не отримаєте. Тому дуже хороший варіант подарунку, особливо коли сьогодні день всіх закоханих, а ви без подарунку – купити іграшку. Так, саме ту іграшку, про яку ваша кохана людина мріє. Повірте, радості не буде меж.

 

 

Якщо вас із цього списку щось зацікавило,але ви ще задумуєтесь над подарунком – заходьте у «CITY PARK». Ми допоможемо вам обрати подарунок, а також організувати романтичний вечір.  

поділитись у соціальній мережі: