ТОП НОВИН

Патріотичні тату зараз в моді

Напевно багато із нас, споглядаючи фільми чи просто спостерігаючи за людьми на вулиці, помічали яскраві малюнки на їх тілі, і мимоволі себе уявляли зі схожими. Зараз малюнки та тілі, тобто татуювання, стали мистецтвом, а раніше це були символи, які позначали вашу приналежність до того чи іншого роду. Адже історія татуювання сягає давніх часів.

Це зараз його можна зробити будь-якої форми і будь-якого кольору, а раніше такого не було. Незважаючи на те, що майже кожен третій має тату – такий аксесуар все ж залишається досить екстремальним. Адже процес нанесення малюнка дещо болючий, бо фарба проникає у внутрішні шари шкіри за допомогою голки. Однак для поціновувачів краси жоден біль не страшний.

 

Як же потрібно підготувати себе до татуювання, чого треба дотримуватися  та які модні тенденції серед таких малюнків нам розповість молодий тату-майстер Андрій Доманський.

 

Андрій – це молодий хлопець, ще студент, який захоплюється татуюванням та розвиває себе у цій сфері з 2010 року. На запитання чому зробив собі тату відповідає: у батька було, захотілось і собі. Тобто старше покоління надиктувало моду молодшому.

 

Перше тату - сам собі режисер 

 

Спочатку хлопець зробив малюнок собі, потім друзям – увійшов в азарт, почав читати багато про це та вчитися, за допомогою Інтернету. Так Андрій і став майстром з татуювання, відкрив свою студію.

 

Ділиться, коли починав займатися цією справою малювати не вмів зовсім. Але хто шукає можливість, той і знаходить. Почав вчитися малюванню, адже справжній майстер повинен вміти гарно малювати.

 

«Це на перший погляд все так просто – принести фото і зробити тату. Перед тим як наносити малюнок голкою на тіло ескіз промальовується декілька разів на папері, потім  на тілі, і лише після цього до справи приступає татуювальна «бор-машинка» з голкою», - ділиться майстер. 

 

 

Матеріали Андрій використовує одноразові, а фарби гіпоалергічні, щоб до мінімуму скоротити ризики. Однак, зізнається, анестезію не використовує, бо цей процес «не є настільки болючим, як видається на перший погляд».

 

Сміється, коли вже тату готове, постійно чує від клієнтів слова: «А ми думали буде більш боляче».

 

На запитання який клієнт був найстаршим відповідає: «Найстаршою була жінка – мій постійний клієнт. Їй більш ніж 50 років, і тату у неї багато. Зробили ми тату у неї на поясниці, на грудях, а перед тим, як вона поїхала за кордон набили малюнок  на пів спини. Ось така поціновувача прекрасного».

 

Найбільше за весь час роботи татуювання майстер Андрій саме виконує. Це має бути повністю зататуйована рука, частина живота та спина. Сором’язливо, що це буде його гордість. Однак, як і кожен митець хлопець прагне досконалості, тому критикує свої ж роботи.

 

 

 «Найчастіше люди роблять собі татуювання на руках чи ногах. Однак є й такі, які роблять малюнок на п’ятій точці, чи навіть у вусі», - розповідає він.

 

Поради як зберегти малюнок гарним

Отож, якщо ви нарешті визначилися що хочете все життя бачити на своєму тілі та нарешті наважилися іти в тату-салон наступні поради від майстра Андрія Доманського для вас.

 

Насамперед перед тим, коли йдеш на процедуру татуювання варто не пити алкоголю три-п’ять днів, особливо це стосується таких напоїв як шампанське, пиво, слабоалкогольні напої. Інакше будуть підпухання та набряки.

 

Окрім того варто добре виспатись і не пити кави. А дівчатам у період менструації та вагітності взагалі забороняється робити тату.

 

«Та найголовніша порада – приходити на сеанс у гарному настрої, тоді ніякого болю не буде, а буде лише позитив», - ділиться майстер.

 

Коли ви вже зробили собі тату тут важливо правильно за ним доглядати. Насамперед промивати малюнок та мазати рану спеціальними мазями. Якщо правильно доглядати, то за 5 днів рана заживає, і виходить красивий малюнок.

 

 

Патріотичні малюнки

 

Зважаючи на останні події модними у тату-мистецтві стали патріотичні мотиви. Так, за останні місяці до Андрія приходили люди, щоб зробити тату вишиванки, герба, козаків.

 

 

Насамкінець Андрій Доманський зауважує, що на жаль татуюванню ніде не вчать. Тому у Луцьку треба працювати на якість. Тому  хлопець радить обирати для себе гарні малюнки і не дешевити на тату – бо воно   на все життя.

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

 

 

поділитись у соціальній мережі: