ТОП НОВИН

Про що говорить вишневий цвіт?

Мабуть не знайдеться жодної дівчини чи жінки, яка хоч раз у своєму житті не ворожила з допомогою вишневої гілки.

 

Традиційно відомо, що гілка вишні зривається у ніч з 6 на 7 грудня. Розквіт її до Різдва віщує заміжжя особі що ворожила. Та чи відомо вам що:

 

- Ворожити можуть не лише незаміжні дівчата, ще й жінки, що перебувають у шлюбі, адже вишня говорить не лише про кохання, а й про перебіг ваших справ.

 

- Перед тим як зірвати гілку потрібно підійти до дерева, шанобливо до нього звернутись і попросити дозволу взяти гілку для ворожіння. Якщо ви дозвіл отримуєте, зривайте гілку саме ту до якої почуєте поклик. Відсутність поклику свідчитиме про те що це дерево не готове вам допомагати. У такому разі слід підійти до іншого дерева і  повторити все заново/

 

- Багато сухих (мертвих) бруньок у щойно зірваної гілки віщує бідність,  невдалий у справах і стосунках рік.

 

- Живі бруньки віщують рік з хорошими перспективами, про те як ви використаєте їх покаже цвітіння.

 

- Якщо гілка розцвіла і зів’яла до Різдва –кохання ваше коротко тривале, а шлюб коротко тривалим. Також це віщує складнощі у стосунках.

 

- Якщо гілка розцвіте до Різдва й поповнюватиметься новими квітами після Різдва,  це віщує щасливе заміжжя, вдалий шлюб, поповнення сім’ї чи вагітність.

 

 

- Почергове цвітіння квітів , тобто, одна квітка відцвітає ,а інша одразу після неї починає цвісти (і так усі наступні), вказує на вашу надмірну перебірливість і невдоволення претендентами, а також віщує  самотність.

 

- Якщо квіти мають сильний п’янкий аромат це вказує на надмірне захоплення, самообман, яскраві і неконтрольовані почуття відсутність об’єктивного бачення стану речей.

 

- Якщо гілка розцвіла після Різдва це віщує довгі (тривалі) залицяння, чи зустріч або знайомство з коханим під кінець року. А також може вказувати на  вагання стосовно правильності вибору. У справах віщує сповільнений розвиток і затримки.

 

- Поява спочатку квітів , а потім листочків віщує розквіт романтичних почуттів, що поволі приведуть до серйозних стосунків.

 

 

- Якщо з’являються спочатку листочки, а потім квіти – буденні справи приведуть до успіху; неочікувано для себе ви покохаєте людину яку давно знаєте.

 

- Якщо на гілці більше листочків, ніж квітів- рік буде сповнений буденними турботами. Вкладанням більшості зусиль у справи, а не у романтичні стосунки.

 

- Якщо на гілці більше квітів ніж листочків – перебування у романтичній ейфорії часто відволікатиме вас від справ.

 

- Якщо зів’яли лише квіти, а листочки залишилися кохання-ваші захоплення і закоханість пройдуть і ви поринете у роботу навчання тощо.

 

- Якщо  розпустилися лише листочки рік буде сповнений одноманітними, дрібними справами відсутність кохання сухістю у стосунках.

 

- Якщо за якихось обставин не встигли поставити гілку на Катерини, то це можна зробити на Андрія, і, відповідно,  розцвісти вона має до 13 січня.

 

Автор КАМА

поділитись у соціальній мережі: