ТОП НОВИН

Різноманітність у селфі

У наш час, коли гаджети мають багато камер важко втриматись від фото. Особливо коли його так легко зробити, адже камера, наприклад передньої частини телефону, так і дивиться на тебе і манить «сфотографуйся, сфотографуйся». Не маючи сили волі вмикаєш камеру

 і фотографуєшся, причому знімків виходить декілька.

По-іншому фото самого себе називається ще селфі, від англійського self – самостійно. Та річ стала настільки поплярною, що з часом доступності фотоапаратів є практично у кожного навіть у знаменитостей. Практично за останні два роки це стало головним трендом у фотографіях.

 

 

Тепер селфі – це буденність соцмереж.  І фотом в дзеркалі туалету в нічному клубі чи на фоні природи нікого не здивуєш.  Однак все можливо, коли голова працює добре.

 

Так, AdMe.ru зібрали у себе 25 оригінальних і пам'ятних автопортретів, які дивують погляд, та збуджують фантазію. Адже ці фото справді неймовірні.

 

Люди, які тут зображені, не бояться нічого. Все завдяки вмілому фоторедагуванню -  а в результаті шедевр сучасного мистецтва, яким треба пишатися.
 

Тому наша порада, експерементуйте із образами та фоном, і ваші фото ніколи не будуть схожі на стандарт по типу блондинок з качиними губами. А якщо самі себе фізично не зможете сфотографувати завжди на поміч прийде штатив.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

поділитись у соціальній мережі: