ТОП НОВИН

Романтика у CITY PARK

Оскільки зима тільки розпочалася, на вулиці не дуже морозно та немає снігу – саме час для романтики та приємного спілкування.

 

 

Тому пропонуємо вам рецепт імбирного чаю, який ви можете приготувати та скуштувати під час прогулянки освітленими вуличками «CITY PARK». Такий вечір зі смачним чаєм запам’ятається вашим коханим та друзям надовго, адже приємне спілкування та романтична атмосфера – це важливо.

 

Рецептів імбирного чаю існує безліч, але ми пропонуємо вам чай, який ще називають ще «напоєм кохання». Такий напій не лише смачний, а й дуже корисний, багатий на вітаміни і мікроелементи.

 

Отож, переходимо до приготування. Для початку скип’ятіть один літр води. Покладіть в окріп почищений та натертий корінь імбиру. Прокип’ятіть все та дайте настоятись ще 15 хвилин. Потім у трішечки охолоджену суміш додайте сік лимону чи лайму, мед та м’яту. Все добре перемішайте та дайте настоятись ще 10 хвилин.

 

 

Далі усе потрібно процідити та можна наливати в термос, який вам згодиться для створення романтичної атмосфери у нашому «CITY PARK».

Гарного усім вечора! Та не забувайте, що приємні вечори не лише залишають приємні спогади, а й продовжують життя.

 

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: