ТОП НОВИН

Сапалаївку готують до Дня незалежності

Днями відбулася виїзна нарада з питань завершення робіт з благоустрою водоохоронної зони р. Сапалаївка. Про це інформує сайт міської ради Луцька.

 

Зокрема представник підприємця Андрія Покровського директор ТзОВ “Майтім” Володимир Сурмик розповів, що вони біля прибережної зони інвестують будівництво скейт парку, у якому будуть майданчики для скейтборду, срітборду, катання на роликах, велосипедах, самокатах. Для маленьких лучан збудовано дитячий майданчик з ігровим комплексом, гойдалками, пісочницею. Встановлено мармурові столики для шахів, доміно, нардів. За його словами, до 19 серпня усі ці об’єкти будуть здані в експлуатацію.

 

 

      Міський голова Микола Романюк подякував підприємцю Андрію Покровському, який уже багато зробив у водоохоронній зоні. Зокрема, облаштував так званий “міст закоханих”, альтанку лебединої вірності, містечко для водоплавних птахів та спортмайданчик з фонтанчиком для пиття води облаштували на схилах і продовжує створювати нові об’єкти для відпочинку лучан. Він запевнив, що міська влада сприятиме роботі соціально відповідального бізнесу.

 

       

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: