ТОП НОВИН

Щирий, сміливий і справедливий, - спогади про Кузьму Скрябіна

У Луцьку відкрили перший в Україні пам'ятник відомому музиканту Кузьмі Скрябіну, який встановили на території торгово-розважального комплексу "CITY PARK". Автором ідеї та спонсором став місцевий бізнесмен Андрій Покровський.


До слова, бізнесмен особисто був знайомий із музикантом. За його словами, Кузьма був дуже правдивий, щирий, сміливий, компанійський, мудрий і справедливий. 

 


"Він надихнув мене на певні дії, вчинки в моєму житті. З часу нашого знайомства я завжди звертався до нього як до наставника. Ця людина просто дивувала своєю відвертістю, а сміливістю надихала багатьох", - ділиться Андрій Покровський. 

 


Ідея створення пам'ятника з'явилася одразу ж при звістці про смерть Кузьми. Цей монумент - це свого роду символ, пам'ять про таку особистість як Андрій Кузьменко, людину, що формувала суспільство. 


На відкриття бронзового монумента були запрошені й батьки Кузьми Скрябіна.  


"Настільки тяжко і неможливо жити - це велика втрата. Я дуже вдячна вам сьогодні, що ви прийшли, що ви з нами. Очевидно, вам Кузьма небайдужий. Дякую тим людям, які зробили для мого Андрія пам'ятник", - зі сльозами на очах розповідає мама Кузьми Ольга Кузьменко.

 


За словами батька Андрія про Луцьк та Волинь він завжди відзивався тепло та радісно. А ще дуже тішився, що у своїй творчості мав частинки Волинської культури. 

 


"Сьогодні навіть природа обдарувала нас сонцем, щоб відкрити пам'ятник і вшанувати світлу пам'ять сина. Дивлюся і моє серце радіє з того, що зібралося стільки молоді. І як казав наш Андрійко, за вами країна і любов, тому плекаймо її", - ділиться батько музиканта Віктор Кузьменко.  

 

 

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: