ТОП НОВИН

Що хочуть отримати маленькі лучани від Миколая під подушку?

Сьогодні, в ніч з 18-го на 19-те грудня за традицією батьки діткам даруватимуть подарунки. Адже за віруваннями та сучасними легендами саме в цю ніч Миколай Чудотворець роздає подарунки та здійснює бажання.


Хоч більшість дітей отримують бажані подарунки від своїх батьків все ж певні духовні заповітні бажання вони не в силах виконати. Тому тут велика надія саме на Святого Миколая, який роздає свої дари. Чому надія саме на святого, бо одне із найзаповітніших бажань наших респондентів звучить саме так: «Хочу, щоб війна закінчилася, а в Україні назавжди зажив мир». Мабуть, саме таке бажання в цю ніч будуть загадувати не лише діти, а й дорослі. 

Отож, що побажали маленькі лучани Миколаю:


Аня, 4 роки
Хочу, щоб Миколайчик мені подарував котика і ляльку з дзеркальцем. Але найбільше хочу, щоб мій тато повернувся до дому.

Коля, 8 років
Було б добре, якби під подушку мені Миколай поклав щоденник з хорошими оцінками. Знаючи, що цього він не зробить то прошу лише книжку енциклопедію і 100 гривень, що занести на армію. 

Настя, 12 років
Хоч я вже давно дізналася, що Святий Миколай приносить подарунки через маму з татом, хочу побажати, щоб в Україні швидше закінчилася війна і запанував мир. Набридло постійно чути погані новини і країною по краплинці збирати гроші військовим. Щиро прошу Святих припинити війну!

Михайло, 3 роки
В садочку ми часто граємося з дітками, у яких в сім’ї немає зараз татка – забрали на війну. Тому, Святий Миколай, хай мій тато буде біля мене завжди, купить мені багато мандаринок і ми разом поїдемо кататися на санках. І хай усі тати вернуться з війни. 

 


Катя, 8 років
Любий Миколаю, хочу, щоб ти під подушку поклав мені набір для малювання. Я завжди його хотіла, а батьки просто не мали змоги мені його купити. Надіюсь ти мені подаруєш це. І ще принеси мені багато мандаринок та цукерок. Трішки я залишу собі, а все інше занесу в школу, де збирають речі на армію. 

Коля, 10 років
Святий Миколаю, поклади будь ласка мені під подушку новенькі штани та сорочечку. А ще передай моєму хресному, нехай спочиває з миром. Ми усі його дуже любимо і завжди будемо любити.

поділитись у соціальній мережі: