ТОП НОВИН

Що подарувати у новий 2016 рік

Новий 2016 рік, що наближається шаленими темпами пройде під знаком Червоної (Вогненної) Мавпи, що має певні правила як на спосіб його зустрічі, так і на подарунки. Звичайно ж, своїм рідним і близьким можна подарувати будь-який подарунок. Але якщо ви ще не знаєте, чим порадувати близьких, а час піджимає, то ми допоможемо вам своїми порадами, які ми віднайшли в Інтернеті.

 

 

Мавпочка – тематика року

 

Уже склалася традиція дарувати символ майбутнього року у різних варіантах від статуетки до піжами із цією тваринкою, та ювелірних виробів. Так, мавпочки часто стають героями різних дитячих історій, тому подарунок для малечі можна підібрати легко.  

Варто також звернути увагу на предмети одягу із зображенням мавп, домашні капці. Якщо часу як тепер майже немає обмежитися можна й статуеткою, яку завжди можна підібрати на різний смак та гаманець.

 

 

Для людей, які цінують практичність, краще всього підбирати подарунки з багатим функціоналом. Так, наприклад, декоративна мавпочка, яка висить на чомусь насправді може виявитися гачком для білизни.

Якщо в ночі ви не захочете спати, то зробити подарунок можна й власноруч з полімерної глини, пап’є-маше або з тканини.

 

Краса, задоволення та розум

 

Всім відомо, що тварини – герої прийдешнього року люблять милуватися собою. Тому і людям пора брати з них приклад. Маленьким сувеніром для жінки може стати кишенькове дзеркальце, яке дозволить в будь-який момент подивитися на себе і поправити макіяж. Пам’ятайте! Ззеркал багато не буває.

 

Також рекомендуємо звернути увагу на різні ароматичні масла, набори для прийняття ванн і лосьйони для тіла з різними добавками. Всі вони допоможуть розслабитися і відпочити, насолодитися тишею і спокоєм. Ще один подарунок, який точно оцінять сучасні чоловіки і жінки — відпочинок в спа-центрі.

 

 

Для вибору подарунка простір неймовірно широкий. Але мавпочки не тільки кумедні, та ще й розумні. Тому доречним подарунком цього року будуть різні розвиваючі ігри, які будуть цікавими і дітям, і дорослим. «Твістер», «Монополія» і ще чимало ігор – ось приклади.

 

Вогняні подарунки

 

Вогняна Мавпа порадіє бенгальським вогнів і феєрверків, але ви можете зробити і окреме привітання для кожного близької людини, віддалено пов’язана з вогнем. Це можуть бути вишукані свічки ручної роботи або бензинові запальнички з гравіюванням, стильні світильники або аромалампи. Холодними вечорами ваші близькі будуть з вдячністю згадувати вас, використовуючи цей подарунок.

Ми ще багато може наводити прикладів подарунків, але вибір за вами. Ми лиш хотіли зорієнтувати вас та допомогти. Тому запрошуємо вас до CITY PARK за подарунками!!! Ми чекаємо на вас!

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: