ТОП НОВИН

Що потрібно одягати, вирушаючи на майдан?

Сьогоднішні революційні події в Україні змушують свідомих людей не сидіти на місці, не святкувати, а йти відстоювати свої права. Саме тому речі першої необхідності та стиль одягу дуже змінився у порівнянні із минулими роками.

 

 

Однак що ж потрібно одягати, коли ви зібралися на майдани, та що потрібно брати із собою до рюкзаку, аби не замерзнути та щоб речі згодилося знають не всі. Так так, саме рюкзак, адже ваш багаж не повинен висіти на плечі – це небезпечно.

 

Найперш необхідне це теплий одяг та телефон

 

Зокрема найперше, що радять брати із собою активісти це документи, які посвідчують особу, теплий одяг та зручне взуття, аптечку та телефон. Незважаючи на те, що зараз ніби зійшов сніг, на вулиці ж погода зараз дуже «хвороблива».  Окрім того на київський майдан радять брати із собою каски та окуляри для плавання або страйкболу, щоб можна було захистити очі від сльозогінного газу. Для зовнішнього вигляду мітингувальника найважливіше це зручність та особистий захист.

 

 

Також із собою варто взяти термос, куди можна налити гарячого чаю, та підтримувати себе та друзів поруч. Адже пити щось гаряче потрібно хоча б раз на годину. І важливо, на якому б майдані ви не були: чи в епіцентрі подій, чи на місцевих мітингах.  

 

 Аби не замернути потрібні додаткові устілки

 

Найперше, що потрібно вирушаючи на мітинги це, як ми уже писали, одягатися тепло. І тут варто згадати як ми йшли в дитинстві на ковзанку – «нашурпані» великою кількістю речей. Так і на мітинг треба одягати на себе теплу куртку, декілька пар колгот, майок, светрів, також термобілизна та штани із начосом. Треба не забувати, щоб все було із натуральних матеріалів, інакше ви ще більше змерзнете, бо синтетика не вбирає у себе піт.

 

На голову обов’язково треба одягти шапку, на верх капюшон. На руки обов’язково рукавички. У взуття варто покласти додаткову пару устілок, а на ноги теплі шкарпетки, можна декілька штук. Так, аби пальці на ногах не замерзли ними часто треба ворушити та взагалі – рухатися. Ще однією порадою, якою користуються багато активістів є порада щодо гірчичників. Кажуть, щоб ноги не замерзли треба під п’яти покласти гірчичники, загорнуті в поліетиленовий пакет – так вони виділятимуть додаткове тепло.

 

 

Захист від вітру - крем

 

Ще одна порада, щоб не замернути на майдані треба обов’язково налаштувати себе на позитив та на світле майбутнє.

А от щодо шкіри, то від обвітрювання обличчя допоможе захисний крем, яким варто користуватися за 20-30 хвилин до виходу на вулицю. Для захисту дихальних шляхів потрібно взяти із собою шарф, хустинку, або просто медичну маску. Окрім того до свого рюкзаку можете покласти якусь їжу. Візьміть із собою ще сірники та запальничку – знадобиться.

 

 

Отож, бережіть себе та налаштовуйтеся на позитивні думки. Все буде добре, і головне у повстаннях це вірити у краще.

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: