ТОП НОВИН

Що робити, щоб здійснювалися мрії?

Знавці кажуть: власноруч виготовлені новорічні прикраси особливі не тільки через те, що додають людині позитивних емоцій. А й тому, що прикраси для дому та подарунки, зроблені своїми руками несуть особливу енергетику.

 

Дехто навіть каже – такі речі здатні виконувати бажання людини.

 

Так це чи ні – невідомо. Але врахуйте: якщо даруєш людині річ, яку зробив сам, можна на 100 відсотків бути впевненим, що ти оригінальний.

 

Отож – поговоримо сьогодні трохи більше про те, як зробити цікаву та оригінальну річ до свята. Наша співрозмовниця - голова луцької громадської організації «Корпорація щастя» Ольга Созоник. До слова Ольга – спеціаліст з так званої арт-терапії. Що це – читайте далі.

 

 

- Що мають на увазі, коли кажуть, що новорічна прикраса прикраса може здійснювати бажання? І про які саме прикраси йдеться?

 

- Розмови про те, що така річ здійснює бажання – це передусім данина українським традиціям. Та й зрештою: коли ще говорити про здійснення бажань, як не у новий рік?

 

А щодо конкретних речей – то такою є, наприклад, традиційна для України лялька-мотанка. Так, одна з них називається «Дзвіночок». Дзвін - символ очищення.

У процесі виготовлення цієї ляльки в неї вкладають написані на тканині бажання.

 

Оскільки це не тільки прикраса, а й оберіг, то ставити її потрібно на видному місці – щоб бажання збувалися.

 

Лялька «Дзвіночок» буде гарним доповненням і різдвяного, і новорічного столу.

 

 

- Кажуть, речі, виготовлені власними руками, більш енергетично та емоційно наповнені. То правда?

 

- Абсолютна. Саме тому вони служать довго, і передаються з року в рік.

 

- Розкажіть, що б ви порадили виготовити нашим читачам?

 

- Ну, найтематичніше і найочевидніше – це новорічна ялинка. Її можна зробити із будь-чого: із кольорових ниток і клаптиків тканини, із намистинок, блискіток, гудзиків.

 

 

Техніка дуже проста: беремо конус із картону, і починаємо його оздоблювати. Прикріплюючи прикраси клеєм. Така річ вже сама по собі є оригінальною, адже кожен зробить її по-своєму. Тому вона і стане чудовою окрасою святкового столу та гарним подаруночком для рідних або близьких.

 

 

А ще, наприклад, моя мама, буде випікати печиво у вигляді коників – рік Коня, як не як.

 

Або зробити ще одну традиційну українську річ – коника із глини. Якщо його красиво розмалювати, буде і оригінально, і по-новорічному.

 

Ще гарним символом Нового року може стати лист Дідові Морозу. Там можна вписувати побажання рідним, близьким, собі. Такий лист теж несе свою хорошу енергетику, адже людина закладає туди плани на новий рік, тим самим налаштовуючи себе на їх здійснення.

 

Різновид таких листів – аркуші із крилами, якими можна прикрасити ялинку: пишеш на папері бажання, клеїш до них крильця і вішаєш на ялинку. Кажуть: тим самим «відпускаєш» свої бажання, щоб вони реалізовувалися.

 

 

- А ви пишете такі листи?

 

- Так. У цьому є певний символізм. І – хочте вірте, хочте ні - бажання таки здійснювалися!

 

Тому і цьогоріч писатиму. І я уже прикрасила свою ялинку крильцями. Раджу і вам таке зробити.

 

 

Гарною прикрасою до столу та квартири можуть стати звичайні свічки, декоровані кавовими зернами, крупами, блискітками, паєтками – все залежить від вашої фантазії.

 

Більше того: можна зробити цілу дошку побажань. Для цього потрібно вирізати із журналів, газет, фотографій те, що ви хотіли б мати – і наклеїти на ватман чи дошку. Тобто зробити такий собі колаж і повісити на видному місці.

 

Така річ внутрішньо мотивує людину, налаштовує її на дію.

 

*   *   *

 

Як бачимо, розмови про здійснення бажань – далеко не наївні дитячі фантазії. Головне – правильний настрій і віра хоч у маленьке, але диво. Хоча б раз у рік – це не зайве навіть для дорослих людей ;-)

 

Юлія Стасюк

поділитись у соціальній мережі: