ТОП НОВИН

Що треба їсти та пити у спеку, аби вижити

У спеку, коли сонце пече важко визначити що потрібно їсти та пити, аби добре себе почувати та гарно виглядати. Звісно, можна перейти лише на фрукти, овочі та воду, але лише цього замало. Саме тому пропонуємо вам перелік їжі та напоїв, які врятують вас від спраги та голоду.


Фрукти та овочі. Містять актиоксиданти і клітковину, що перешкоджають швидкому засвоєнню ферментів та сповільнює засвоєння жирів та вуглеводів. 


Цитрусові містять вітамін С (а організму потрібні вітаміни). Зелений чай – прекрасно втамовує справгу, тому потрібно випивати 1-2 чашки за добу. 


Зелень багата на клітковину та мінеральні солі. Мінеральна вода – втамовує спрагу, потрібно випивати по 2-3 великих ковтки кожні 15 хв. 


Нежирна птиця та риба - джерело повноцінного білка, заміна "важного" м’яса.


Не рекомендується! 


Алкоголь – призводить до додаткового обезводнення організму.


Кава, хоч і смачна, проте згубно впливає на роботу серцево-судинної системи, обезводнює організм, знижує працездатність організму.

 


Солодкі газовані напої: обезводнюють організм, підвищую спрагу. 

Жирна і м’ясна їжа. У спеку необхідність організму в енергії знижується приблизно на 5%, тому калорійність денного раціону повинна бути нижчою. відповідно вживати жирну їжу непотрібно. 

 

 

Дотримуючись такого раціону ви все літо не почуватимете виснаження від спеки, та будете насолоджуватися сонечком. 

поділитись у соціальній мережі: