ТОП НОВИН

«Сітіпарк» запрошує вшанувати пам’ять Кузьми

Другого лютого уся країна відзначатиме першу річницю трагічної загибелі відомого музиканта та визначного українця Андрія Кузьменка, чиє життя трагічно та так раптово обірвалось в автомобільній катастрофі рік тому.

 

Минулого року в рекреаційній зоні «Сітіпарк» за присутності батьків Андрія, мера міста Миколи Романюка та спонсора й автора соціального проекту «Сітіпарк» Андрія Покровського, Кузьмі було встановлено перший в Україні пам’ятник.  Захід відвідало чимало небайдужих лучан, які мали змогу послухати пісні гурту «Скрябін» в акустичному виконанні відомих луцьких гуртів, принести квіти або лампадки до пам’ятника та віддати свою шану відомому співвітчизникові.

 

 

Пам'ять про Кузьму багато років та поколінь житиме в серцях українців і надзвичайно приємно, що в Луцьку є те місце, яке притягує та об’єднує як шанувальників так і просто небайдужих містян. І саме в цьому місці, біля пам’ятника Кузьмі в «Сітіпарку», другого лютого десятки лучан та гостей міста збиратимуться щоб згадати, почути та вшанувати людину, яка була другом для кожного.

 

Кожен небайдужий українець, кожен меломан, який любить пісні «Скрябіна», кожен патріот, який поділяє позицію Кузьми, може зробити найменше з можливого – прийти до пам’ятника та вшанувати чи то квітами, чи лампадкою, чи іншим чином, разом з десятками та сотнями інших людей -  пам'ять надзвичайно світлої людини – Андрія Кузьменка.

 

Соціальний проект «Сітіпарк» чекає на усіх!

Протягом усього дні триватиме наша акція, тому прийдіть та вшануйте пам’ять світлої людини!

поділитись у соціальній мережі: