ТОП НОВИН

Скарби луцького секонд хенду

Історики стверджують, що ринки з давніх-давен розміщували біля міських укріплень та захисних споруд. Ймовірно, недаремно в Луцьку всім відомий Старий ринок збудований біля Замку Любарта.
 
Саме Центральний ринок є найстарішим ринком нашого міста. Однією з його особливостей є великий вибір секонд-хенду. Про те що продають на ринку секонду пишу видання «Таблоїд Волині». 

 

 

 1 ряд
Секонд-хенду тут мало, більшість речей – «базарний» одяг. Поодиноко можна зустріти коробки із светрами та штанями. Ціни – 20-30 гривень. Якщо уважно перебирати речі в таких місцях «розпродажів», то за дуже скромну суму можна придбати майже новий одяг. Виходить значно дешевше, ніж купувати речі на вагу. Ще в першому ряді є хороший вибір окулярів для людей із проблемами зору. Ціни – символічні, окуляри – закордонні.

 

 

2 ряд
Тут покупцям пропонують хороший вибір «бейсів». Вартують вони по-різному, середня ціна – 50 гривень. Також є ятка із чоловічими та жіночими поясами. Зазвичай, багато із них прикрашені різними камінцями, паєтками, металевими вкрапленнями та шипами. Проте тут можна відшукати пояс із справжньої шкіри, в магазинах такі вартуватимуть від 400 гривень.

Ще 2-й ряд славиться хорошим вибором спортивного професійного одягу. Місцеві спортсмени не завжди мають змогу купувати фірмовий одяг у брендових магазинах, тому Старий ринок для них користується великою популярністю. Тут можна придбати спортивні костюми, «лосини», флісові светри, спортивні топи, лижні костюми, трико та багато іншого вузькопрофільного гардеробу. Ціни – доступні, теплий спортивний светр можна відшукати за 60 гривень, штани - за таку ж скромну суму.

 

 

3 ряд
В цьому ряді можна віднайти подушки різних розмірів, наволочки, скатертини, халати у досить хорошому стані, випрані та накрохмалені. Також тут є хороший вибір жіночих колгот та панчох. Вони тут різних кольорів та розмірів. Також є кілька яток із жіночими сумками.

3 ряд пропонує хороший вибір жіночої білизни та купальників. Тут можна відкопати брендові бюстгальтери, пеньюари за доступною ціною, серед яких є майже нові. Якщо в магазинах така білизна вартуватиме не менше 300 гривень, то на ринку її продають за 70-100 гривень. Для тих, хто особливо не перебирає тут є хороший вибір мереживних трусиків. Для любителів хутра є великій вибір шуб та дублянок за скромними цінами. За тисячу гривень можна купити натуральну дублянку.

 

 

4 ряд
Тут вам запропонують великий вибір штор та тюлі. Найголовніше – підібрати правильний розмір. Кольори переважно світлі. Ще в цьому ряді є ятка із брендовим чоловічим одягом, жіночими джинсами та бейсами. Для справжніх модниць відразу при вході є кіоск із джинсовими шортами, спідницями та топами. Речі є різних розмірів, фасонів та брендів. Моделі нові та в хорошому стані. Ціна на шорти 200-300 гривень.

 

 

5 ряд
Цей ряд – «брендовий». Саме тут є хороший вибір якісних та модних «закордонних» речей. Тут жіноча половина знайде шарфи, сумки, сукні, взуття та джинси-«бойфренди». Ціна на них явно не «секондхендівська» - до 500 гривень. Але варто зауважити, що й речі нові, з етикетками.

А от для чоловіків є все: футболки, сорочки, джинси, шорти, кросівки, кеди, сандалі, куртки та багато іншого. Всі моделі сучасні та майже нові. Ціни не дешеві, проте в магазині на таку суму якісні речі не купити.

 

 

6 ряд
Якщо ви шукаєте килими, то це ряд саме для вас. Вони тут різних розмірів: від маленьких (ванних) до величезних (на цілу кімнату). Ще тут є жіночий стоковий одяг. В 6 ряді є величезна ятка із дитячим одягом, іграшками, візочками, пелюшками та взуттям. Все в хорошому стані, різнобарвне та переважно з натуральних тканин. 

 

 

поділитись у соціальній мережі: