ТОП НОВИН

Скільки витратили батьки, аби зібрати дитину в школу?

Марафон по збору дитини в школу розпочався, напевно, ще з початку серпня. Батьки всіма своїми силами та фінансами намагалися гарненько одягнути та «озброїти» канцеляркою своїх малеч.

 

Так, закупівля найнеобхіднішого обійшлася гаманцям батьків у суму близько 3 тис. гривень.  

 

Лучанка Настя вже не вперше збирає свою 10-тирічну донечку до школи. Каже, 3 тисячі це ще не всі витрати, які несуть батьки на початку навчального року. Адже постійно треба ще докупляти канцелярію, а також різні зошити з завданнями та книжки.

Перерахуємо деякі речі. Як для дівчинки, так і для хлопчика доведеться купувати шкільну та спортивну форми, адже з попереднього року уже малі. Також дитина повинна мати і вишиванку, і біленьку сорочечку, щоб мати святковий вигляд.

До всього цього треба також підібрати взуття – це туфлі, кросівки, щось для перевзуття. Окрім того витратитися доведеться і на шкарпетки, колготки.  

За скромними цінами шкільна форма для дівчинки обійдеться у 400 гривень, спортивна у 250-300, кросівки і туфлі у щонайменше 150 гривень кожна пара. Аби дитині було тепло батьки купують також маєчки, яких, до слова, треба не одну.

«З хлопцями у молодших класах легше, адже їм не треба багато пар колготок, заколочок, резиночок та бантиків. А от дівчатка без цього не обійдуться, бо дівчинка має бути дівчинкою», - ділиться лучанка Настя.

Варто зауважити, що з кожним роком ціни, а отже і загальна сума теж росте. Так, за спостереженнями багатьох батьків, у 2012 році загальна сума покупок становила 1500 грн, у 2013 – 2000 грн, а у 2014 – 3000 і більше.

Звісно, зібрати дитину у школу дорого, особливо коли організм швидко росте. Однак батьки зі всіх сил намагаються одягнути своє дитя, аби не відрізнятися від інших. Тому й так званий «шкільний» бізнес найбільше розвивається у серпні-вересні. 

поділитись у соціальній мережі: