ТОП НОВИН

«Соціально-відповідальний бізнес у Луцьку – міф чи реальність?

Що таке соціально відповідальний бізнес? Це бізнес, який у «подяці» за перспективну можливість розвиватися, несе користь соціуму. 

Такий приклад є. Комплекс «CITY PARK». Загалом на території цього парку, бо це справжній парк, знаходиться кафе «Рінг» та будується спортивно-оздоровчий комплекс. Спочатку здавалося, що це наступний – виключно комерційний проект відомого бізнесмена  Андрія Покровського.  

Проте, окрім бізнесу, тут чимало користі не лише для району, але й для цілого міста. По-перше – там єдиний у місті безкоштовний «Скейт-парк». 

 

 

Окрім цього, у самому парку створений окремий шаховий скверик, де розміщені невеличкі столики. Окрім того  правильно організовані доріжки. Бруківка одного кольору – для пішоходів, та іншого для ролерів і велосипедистів. 

Не може не тішити те, що біля кожної лавки смітник. І звичайно, нашу Сапалаївку, яка у деяких місцях Луцька перетворилася мало не у канаву, врешті можна назвати водоймою.  Русло річки очевидно, що штучно розширили. На воді побудували хатинки для качок. 

 

 

Через річку – міст і не просто міст, а «міст закоханих», де пари замикають на замки «вічне кохання». Поруч альтанка. 

Так, фраза, яка стала лозунгом нашого міста «Зробимо Луцьк Європейським!» знайшла своє втілення у цьому поки що маленькому куточку обласного центру. Чому поки що? Тому що «Сіті-Парк» і далі продовжує розростатися. Насправді, це буде не лише місце, де можна відпочити і просто погуляти – там буде багато речей, які будуть популяризувати Луцьк. 

 На території «CITY PARK» буде також універсальний спортивний майданчик, стоятимуть тенісні столи. Все це планують зробити на місці радянської танцювальної площадки.  Зараз там купа сміття та яма, де збирається вода. 

Проте незабаром усе зміниться. Це все знаходиться на комунальній землі і повинно бути доступним для мешканців міста. 

 Сам Андрій Покровський таку ініціативу пояснює так: «Подорожуючи світом, я завжди прагнув все найкраще, що там є, привезти до дому в Луцьк. Так і з'явилася ідея «CITY PARK». Переймаючи досвід рекреаційних зон в різних країнах, я прагнув створити таку зону для відпочинку, де зможуть проводити час люди різного віку та соціального стану». 

 Не потрібно кривити душею і вигадувати безкорисливі мотиви, з яких бізнесмен Андрій Покровський вирішив облагородити місто. Звичайно – це людина, яка «вміє робити гроші», адже «CITY PARK» - це бізнес і доволі прибутковий. Бізнесмен багато чого зробив для міста – це факт. Якби кожен підприємець зробив щось подібне, не важливо чи такого розмаху, чи більшого, та навіть меншого, Луцьк був би зовсім іншим.  

За матеріалами Волиньpost

поділитись у соціальній мережі: