ТОП НОВИН

Стати відомим музикантом просто?

Прогресивні молоді лучани нещодавно створили цікавий ресурс для музикантів не лише України, а й усього світу. «Rock Musicians Map» - музична карта, де кожен бажаючий може залишити свої контакти для зв’язку або підшукати собі, наприклад, гітариста у гурт.

 

 

«Суть проекту – зібрати всіх бажаючих рок-музикантів на одній карті, тоді будь-хто зможе знайти однодумців у своєму місті за кілька хвилин. Завдяки цьому ресурсу створити рок-гурт стане значно простіше», - розповідає один із засновників проекту 19-річний Ілля Терещук.

 

А ось ідея самого проекту виникла у хлопця тоді, коли було бажання створити гурт. Зрозумів, що доведеться перепитати не один десяток людей, щоб підшукати потрібні кандидатури – це було б, на його думку, не правильно. А сайт, де б зібралися усі музиканти – стало б швидким рішенням проблеми. З ідеєю прийшло і саме створення ресурсу .

 

Загалом на «музичному» сайті все дуже просто. Аби зареєструватися потрібно натиснути на карті місце, де ми мешкаємо, написати трішки про себе та залишити контакти для зв’язку, і чекати коли до тебе напишуть. Все дуже просто, а головне безкоштовно. Так, витративши декілька хвилин свого часу можна зробити крок до великого музичного майбутнього.


Чи стане проект комерційним його творець не говорять. Адже сайту поки лише півтора місяці, за які уже зібралося 770 музикантів, переважно зі слов’янських країн.

 

У планах хлопця залучити якомога більше людей, які займаються музикою, в одному місці – на музичній рок-карті та популяризувати цей ресурс у світі.

 

Тому не чекайте поки слава прийде сама – зареєструйте себе на світовій музичній мапі, щоб про вас дізналися усі.
 

Підготувала Юлія СТАСЮК

Посилання на ресурс: http://rockmusiciansmap.com

поділитись у соціальній мережі: