ТОП НОВИН

ТОП-10 речей, які потрібно встигнути зробити до Нового року

До нового року залишилося не так багато часу, тому потрібно встигнути ще купу справ, аби у новий рік йти з чистою душею, совістю та благими намірами.

 

Соціальний проект «CITY PARK», який турбується за лучан та гостей міста склав топ-10 речей, яких потрібно встигнути зробити до Нового року.

 

Позбутися старих речей. Викидайте старі речі, а ще краще віддайте тим, хто цього потребує. Ви зробите більше вільного місця та покращите ауру в домі.

 

Відвідати дитячий будинок. Є такі діти, у яких немає люблячих батьків. Тому найменша увага, посмішки та подаруночки зроблять їх життя світлішим.

 

 

Загадати бажання на наступний рік. Загадайте бажання та поставте цілі, які ви хочете досягнути в наступному році – тоді все буде збуватися.

 

Погодувати братів наших менших. Погодуйте бездомну тваринку. А також не забудьте відвідати територію соціального проекту «CITY PARK», щоб  почастувати наших місцевих жителів качечок.

 

 

Прикрасити ялинку та дім. Прикрашання до Нового року це цілий ритуал. Саме тому ми будемо надзвичайно вдячні, якщо  частинку цього ритуалу ви принесете з собою до нашої ялинки.

 

 

Випити кави на терасі «DJ Cafe Ring». DJ Cafe Ring має терасу з красивим виглядом. Саме тому поки сніг та морози надто не атакують – слід зігрітися теплим напоєм та відчути морозну свіжість.

 

 

Зробити селфі з Кузьмою. У серпні у «CITY PARK»,  встановили новий пам’ятник музиканту Кузьмі Скрябіну. Тому хто ще не встиг зробити селфі з Кузьмою – поспішайте, інакше буде холодно сидіти з ним поруч ;)

 

 

Покататися на скейті. Волинська погода дуже мінлива, і якщо ви ніколи не пробували кататися на скейті – саме час. Знайдіть скейт, інструктора, почекайте відлиги – і гайда кататися на першому в місті скейт-парку.  

 

 

Закріпити кохання та з’їсти багато мандаринок. На території соціального проекту «CITY PARK» знаходиться міст закоханих, де закохані люди закріплюють свої почуття «на замок». А продовжити цю церемонію та ще більш закріпить ваші почуття спільне поїдання мандаринок у великій кількості.

 

 

Подарувати рідним подарунки просто так. Не чекайте поки настане свято – порадуйте своїх рідних чи близьких вже сьогодні. Навіть маленька дрібничка буде приємністю, а придбати її можна у магазинах «CITY PARK».

 

поділитись у соціальній мережі: