ТОП НОВИН

ТОП 5 серпневих смачних страв

Літо, а зокрема серпень у всіх асоціюється зі смачними та стиглими овочами та фруктами. Смачні та корисні страви ви завжди можете скуштувати у закладах, які розташовані на території соціального проекту «CITY PARK».

 

Однак, якщо бажання з’їсти щось смачненьке здолало вас ще в дома – пропонуємо вам ТОП 5 літніх смачних страв.

 

Як відомо, 19 серпня весь християнський світ відзначає свято Яблучний Спас. Відповідно і яблук у цю пору пре достатньо. Так чому з них не приготувати щось смачненьке? Наприклад, повітряну шарлотку з яблуками.

 

 

Останній місяць літа також неймовірно багатий на яскраву та корисну молоду моркву. Основний урожай, безумовно, ми будемо збирати восени. Але сьогодні можна приготувати смачну запечену молоду моркву. Це блюдо порадує вас своїм вишуканим смаком, а ваш організм вітамінами і мінералами. Адже морква, як відомо, дуже багата та вітаміни.

 

 

Також у серпні справжнім об’єктом полювання у грибників стають  лисички. Ці смачненькі та яскраві грибочки можуть стати основним продуктом під час приготування крем-супу з лисичками.

 

 

У серпні встигають соковиті солодкі персики. Крім традиційного поїдання персиків у свіжому вигляді, можна готувати з них чудові десерти. Зверніть увагу на запечені персики з моцарелою і шоколадом. З цього рецепту ви дізнаєтеся, що персики прекрасні не тільки в сирому вигляді, але і в запеченому. Це справжній витвір кондитерського мистецтва.

 

 

Останній місяць літа славиться також і ягодами, наприклад, ожиною. Ця ягода заслуговує особливої уваги, оскільки є неймовірно корисною. З цієї ягоди виходять фантастично красиві і смачні тістечка. Ось, приміром, десерт Павлова з літніми ягодами — розкішне частування для гостей і близьких. Смак цих ласощів просто неможливо забути.

 

 

Отож, готуйте, смакуйте корисними стравами та заходьте до «CITY PARK» за смачними та корисними стравами.

 

поділитись у соціальній мережі: