ТОП НОВИН

Топ-8 подарунків до 8-го березня

8-ме березня уже на носі, а ви ще й досі не знаєте що подарувати для близьких жіночок? Ви не знаєте як усім догодити у презентах.

 

Насамперед зберіться із думками та не купуйте перший ліпший непотреб. Не бігайте в лихоманці по торгових центрах у полюванні на кращий подарунок. Не тратьте сил – їх можна використати в більш корисних справах. Подарунок повинен все ж таки бути потрібним, та таким, що має приносити позитивні емоції.  Тому перш ніж щось вигадувати, підбирайте подарунок за ієрархією, тобто хто для вас ця людина, і на скільки важлива:  мама, дружина, бабуся, дівчина, колега, керівник.

 

Пропонуємо вам топ-8 подарунків до весняного жіночого свята – 8-го березня.8-ма позиція – кухонне приладдя

 

Сюди ми відрядили подарунки для щоденного вжитку. Це побутова техніка та кухонне приладдя. Такі подарунки найчастіше дарують мамі, дружині або тещі. Однак тут варто керуватися в тому чи це справді потрібне жінці, чи їй подобаються такі подарунки. Інакше сварок та образ вам не оминути. Адже деякі жінки просто не створені для  кухні і подарувати їй набір каструль чи наприклад міксер вона буде вважати за образи та натяки на її віддаленість від домашніх справ.

 

 

7-ме місце – м’яка іграшка

 

Незважаючи на те, що м’яка іграшка це якось по-дитячому її можна подарувати багатьом, наприклад, дочці, дружині, колегам по роботі. Їм буде дуже приємно отримати такий подарунок, адже іграшка – це ще з дитинства позитив.

 

 

6-та позиція – букет з цукерок

 

Нині модно бути оригінальним. Тому для тих. хто не любить або для тих, кому набридли живі квіти можна подарувати солодкий букетик, який стане красивим та смачним доповненням свята. Його можна подарувати також своїм керівникам на роботі

 

 

5-те місце – парфуми та косметика

 

Зазвичай такі речі дарують коли ти дуже добре знаєш людину, що їй подобається, а що ні. Інакше, подарувавши колезі, наприклад, парфуми, які їй просто смердять – подарунок буде провальним, адже коробочка із парфумами просто стоятиме без діла. А набагато приємніше, коли вона приходить на роботу та пахне вашим подарунком.

 

Це ж саме стосується і косметики. І тут важливо чоловікам знати – ніколи не даруйте жінкам креми проти морщин, якими б дорогими вони не були. Адже ви натякаєте на її вік.

 

 

4-те місце – ювелірна прикраса або різні гаджети

 

Вважається, що завжди доречними будуть ювелірні вироби. Це може бути і ефектний набір зі срібла або ж витончене золоте кольє, браслет. Тут все залежить від ваших фінансових можливостей.


Якщо ж для подарунку ви обрали техніку, то вона повинна бути насамперед якісною, і не зламатися після першого разу використання. Залежить від того чого хоче і що потрібне жінці.

 

 

3-тя позиція рейтингу – романтична вечеря

 

Романтичну вечерю взагалі можна вважати не стільки цілісним подарунком, а як додатком. Саме тому вона і знаходиться на 3-ому місці. Однак справжні подарунком вона стане тоді, коли ви, чоловіки, самі приготуєте цю вечерю.

 

 

2-ге місце – подорож

 

Кажуть, що більшість жінок хочуть отримати у якості подарунку якусь незабутню подорож. І це правильно, адже головне в житті – це нові емоції. Тому чоловіки, майте на увазі!

 

 

1-ше місце – букет квітів

 

Як би це банально не звучало, але найперше чого хочуть жінки у весняне свято 8-ме березня – це квітів. Адже це свого року пробудження із зимової сплячки. Багато жінок весною надають перевагу тюльпанам або під сніжникам.

 

 

Якщо наші поради вам допомогли, то швидко поки є час біжіть до магазину та підбирайте подарунки для своїх близьких. І пам’ятайте, що головне не так подарунок, як увага.

 

Підготувала Юлія СТАСЮК
 

поділитись у соціальній мережі: