ТОП НОВИН

У "City Park" відбулися екстремальні змагання

Днями у скейт-парку Соціального проекту «City Park» спонсором та автором ідеї якого є Андрій Покровський відбулися міжрегіональні змагання зі скейтингу та BMX.

 

До Луцька з’їхалося десятки юнаків з різних куточків Волині та сусідніх областей, аби позмагатися за звання кращого екстремала. Зокрема, змагалися у вміннях виконувати трюки на скейті та велосипеді.

 


За словами організатора змагань Юрія Карася, такі змагання проходять у Луцьку вдруге: «Цього року позмагатися приїхали учасники з Рівного, Львова, Тернополя, Ковеля, Івано-Франківська».

 

«У минулому році були змагання, але не було скейт-парку. Тепер, завдяки Андрію Покровському, він є. Багато людей хочуть займатися цим спортом, проте не всі мають можливість. Тепер можливість у Луцьку є, і молодь все більше цікавиться цим екстремальним мистецтвом. Це перший захід на цьому скейт-парку, сподіваюся надалі теж будуть змагання», - ділиться організатор заходу.

 

 

Незважаючи на шалену спеку молоді люди все ж змогли продемонструвати свої вміння у виконанні трюків. Переможці розділили між собою призовий фонд у розмірі 5000 гривень. 

 

 

поділитись у соціальній мережі: