ТОП НОВИН

У Луцьку діти готувалися до Великодня

До Великодня ще лишається трішки часу, а у Луцьку енергійно готуються до цього свята. Одними із важливих частинок події залишаються також подарунки, зроблені власноруч. Раніше це були писанки, а зараз це ще й різні цікаві речі, виготовляти які 5-го квітня у «Ring di cafe», що у торгово-розважальному комплексі «Сіті-парк»,  вчилися активні мами разом із дітками – і найголовніше, це все було безкоштовно.

 

 

Виготовляти великодні подаруночки та прикраси на «Великодній майстерні» бажаючих навчали талановиті хенд-мейд майстри в рамках проекту «НаЖиво» від порталу «Луцьк-мама». Зокрема на зустрічі мами та дітки мали можливість повправлятися у мистецтві писанкарства, пасхального декору, різноманітних сувенірів та вітальних листівок. Маленьких панянок навчали ж як робити браслети, прикраси для волоссячка, квіти зі стрічок. 

 

Окрім того маленькі майстри та їх мами вчилися розмальовувати вироби із глини. 

 

 

Під час зустрічі дітки тішилися із нових вмінь, а потім із виготовлених власноруч виробів.

 

 

 


Організатори дійства кажуть, що проект «НаЖиво» - це зустрічі з людьми, для яких дитяча тема є важливою частинкою життя. А також це можливість цікаво спілкування з цікавими особистостями у невимушеній атмосфері.

 

 

 

Підготувала Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: