ТОП НОВИН

У Луцьку навчатимуть екстриму

Торгово-розважальний, а не за горами і оздоровчий комплекс «Сітіпарк» буде у Луцьку. Поглянути та відпочити у новій частині комплексу можна буде вже з 24 серпня. Адже саме на цей час заплановано грандіозне відкриття нового соціального проекту для Луцька, ініціатором якого є бізнесмен Андрій Покровський.

 

 

Нині на території «Сітіпарку» відбуваються роботи із будівництва дитячого майданчика та скейт-парку. По іншу ж сторону річки проходять будівельні роботи вже другої черги проекту з запланованим культурно-оздоровчим комплексом та фітнес-центром, який відкриють наступного року.

 

 

У рамках соціального проекту лучанам першочергово презентують зручний огороджений скейт-парк із охороною та дитячий майданчик із багатьма атракціонами. Окрім того будуть відведені доріжки для катання на роликах.  А от для інтелектуального відпочинку буде встановлений стіл для гри в шахи.

 

 

Будівельники зі всіх сил намагаються зробити так, аби дитячий майданчик був зручним і для батьків, а скейт-парк цікавим як для новачків, так і для професійних екстремалів.

 

 

Окрім того дирекція соціального проекту «Сітіпарку» поділилася, що у майбутньому будуть відбуватися навчання з екстремальних видів спорту на першому в Луцьку скейт-парку. 

 

поділитись у соціальній мережі: