ТОП НОВИН

У Луцьку продовжують розчищати річку Сапалаївку

Поблизу «Сітіпарку» продовжують розчищати річку Сапалаївку. Про це говорили під час виїзної наради з благоустрою річки Сапалаївки у вівторок, 25 листопада, - пише інтернет-видання «Волиньpost».

Так, розчищенням річки Сапалаївки займалися від вулиці Потапова до вулиці Ніла Хасевича.

«Тут були сухостійні аварійні поваленні дерева, які падали безпосередньо в русло річки. Створювали затори. Це приводило до підтоплення житлової та громадської забудови по вулиці Ярощука, Світла, Щебкіна та інші. Чимало скарг поступало на адресу міської ради, міського голови та служби 15-18, особливо у весняний і осінній період», – розповідав радник Луцького міського голови Борис Сорока.

За його словами, працівники розчистили та поглибили русло річки, привівши її до ладу.

У прибирання території Сапалаївки інвестував кошти Андрій Покровський. Частину інвестицій вклали в очищення річки та окультурення парку поблизу торгово-розважального комплексу. Зокрема, зроблено сходові марші, обладнано дитячий майданчик, озеленено схил та замінено міст.

Зараз на часі реалізація III черги проекту благоустрою. Так у наступному році будуть виконані роботи  із будівництва підпірної стінки вздовж буд. 49а на пр. Волі, побудовані пішохідні та велосипедні доріжки понад річкою, роледром, приміщення для прокату інвентарю. Планується будівництво бетонного скейтпарку.

«Основна увага приділяється фізичному розвитку нашого молодого покоління. Ми робимо акцент на спортивних, дитячих майданчиках, на озеленені території також. У планах - облаштувати міні-футбольне поле зі штучним покриттям, облаштувати дитячий майданчик біля гуртожитку, а також хочемо зробити бетонний скейт-парк», – розповів представник Покровського Костянтин Дубик.

Роботи над приведенням до ладу річки Сапалаївки тривають і надалі.

 

поділитись у соціальній мережі: