ТОП НОВИН

Український дух на Бандерштаті "послав" Путіна

Закінчився фестиваль українського духу «Бандерштат - 2014», залишивши по собі купу позитивних емоцій та спогадів.

 

Цього річ фестиваль не змінив свою локацію та проводився на звичному луцькому іподромі аж три дні (1-3 серпня). Організатори зробили всі дні насиченими, адже різні цікаві заходи на фестивалі проходили практично цілодобово. Звично діяли дві сцени – головна та акустична, яка розважала бандерштатівців вночі.  

 

 

Порадували відвідувачів цікавими зустрічами, безкоштовним патріотичним тату, виставками, спортивними змаганнями, літературними імпрезами  та постановкою від театру «Гармидер» на акустичній сцені.

 

 

Окрім того під час  «Бандерштату» великими  «живими» літерами надіслали послання до Путлера.

 

 

Хедлайнерами цьогорічного фестивалю стали гурт Мотор’ролла, Кому Вниз, проект Сашка Положинського «Був’є». Звичайно ж, найбільш насиченим на зірок став останній день фестивалю, де виступали гурт Роллікс, закордонні гості Cruachan та гурт Скрябін.

 

 

«Вперше була на фестивалі. Купа вражень, нових емоцій та позитиву. Таких насичених вихідних у мене давно вже не було. Найбіл"ьше мені сподобався ірландський гурт Cruachan – це було просто неймовірно весело. Та найбільше запам’ятався гімн України на волинці», - ділиться своїми враженнями студентка Катя із Білорусі.

 

Сміється, наступного року привезе на фестиваль усю сім’ю та друзів, аби з усіма поділитися бандерштатівським настроєм.

 

 

поділитись у соціальній мережі: