ТОП НОВИН

В «Сітіпарку» відкрили Міст закоханих

Міст закоханих, альтанку лебединої вірності, містечко для водоплавних птахів та спортмайданчик з фонтанчиком для пиття води облаштували на схилах Сапалаївки у Луцьку.

Відкриття ще одного куточка для відпочинку лучан та гостей міста відбулося у «Сітіпарку» 24 вересня.

Облагородження місцини стало можливим завдяки інвестору Андрію Покровському, представниця від якого разом із міським головою Миколою Романюком взяли участь в урочистостях.

Нагадаємо, відкриття мосту стало одним з етапів проекту будівництва торгового комплексу «Сітіпарк», де передбачили облаштувати ще роледром, велосипедні доріжки та скейтпарк. Крім усього іншого, облаштування «Сітіпарку» дозволило лучанам комфортно переходити через річку Сапалаївка та прирічкову територію, зокрема мешканцям вулиці Ніла Хасевича - до проспекту Волі.

Під час відкриття мосту у вівторок, 24 вересня мер Луцька зазначив, що благоустрій схилів Сапалаївки – яскравий приклад людського підходу бізнесу, допомога владі у вирішенні проблем, які сьогодні є в місті. 

Микола Романюк подякував ініціатору створення цього комфортного куточку для відпочинку лучан Андрію Покровському та усім причетним до облагородження території: будівельникам, директору Луцького педколеджу та студентам, які також завітали на відкриття Мосту закоханих.

«Я думаю, люди пам’ятають, що тут було раніше: сходи, по яких зимою взагалі не можна було зійти, місток перекошений, з лівого боку – величезний смітник», – нагадав міський голова.

І дійсно, місцеві жителі із задоволенням зазначають, що тепер стало набагато краще.

«Порівняно, що тут було і зараз то взагалі – краса», – зазначила мешканка будинку напроти «Сіті-парку» Віта. Мовляв, працівники торгового комплексу постійно прибирають територію біля Сапалаївки, тому тут завжди чисто.

«Такі нетрі були. Порівняти те, що зробили, то небо і земля», – додав місцевий житель Микола.

Щодо, власне, Мосту закоханих, Микола Романюк зауважив, що хотів би, щоб сюди приходили молоді пари та вішали на нього замочки кохання.

«Без кохання немає сім’ї, а без сім’ї – перспективи в держави. Тому я хотів би, щоб в нас побільше створювалося міцних, гарних сімей, щоб молоді люди, які одружуються, які люблять один одного, пронесли це кохання через все своє життя. Щоб ці замочки, які є на цьому місточку, щоб їх ніколи не треба було перерізати», – висловився мер Луцька.

«Такі місточки у всьому світі є. В Петербурзі я був, у Прибалтиці – скрізь є. І в нас буде. Приємно, як молодята приходять і вішають замочки кохання», – поділився своїми спостереженнями місцевий мешканець Микола.

Опісля вітальних слів дві пари молодят, які також завітали на дійство, перерізали червону стрічку, у чому їм допомогли й міський голова та представниця інвестора.

Молодята долучилися й до вже традиції вішати на міст замки кохання, ключі від яких вручили Миколі Романюку, який викинув їх у річку. «Щоб ніхто не знайшов», – пояснив мер Луцька.

Окрім того, для присутніх, яких було чимало, влаштували й святкову програму.

поділитись у соціальній мережі: