ТОП НОВИН

Вибираємо новорічний подарунок у «Сітіпарку»

Робити подарунки на Новий рік – штука, звичайно, приємна. Але зізнайтеся: чи така вже й проста? Певно, для більшості з нас справжньою проблемою стає ВИБІР подарунка: бо ж хочеться і здивувати, і вгодити… Ну, і не надто багато заплатити за вибрані сюрпризи рідним і друзям – теж було б не зле…

 

Одним словом, поради і підказки на тему «Що подарувати» - особливо актуальні у передноворічну пору. Чим зараз і займемося.

 

Ми вирішили не бігати містом, обходячи магазини: часу завжди бракує, а мати вибір завжди хочеться. Тому йдемо у торгово-розважальний комплекс «Сітіпарк», де у магазинах спробуємо підібрати цікавий і оригінальний подарунок.

 

Якщо той, кому ви вибираєте подарунок,  полюбляє солодощі, хорошим подарунком стане солодкий букет – і смачно, і красиво. Щоправда такий подаруночок шкода просто так взяти і з’їсти.

 

Ціни -  від 50 до 100 гривень. 

 

Продавець Сергій каже, що у їхній «Кондитерській хаті» такі букетики просто на розхват, постійно замовляють.

 

 

У сусідньому магазині під назвою «Домовичок» можна придбати оригінальні презенти для діток. Цікаві дитячі подарункові пакетики, які можна носити і як окремий аксесуар для маленьких модниць. Коштує таке багатофункціональне модне чудо всього 10 гривень.

 

 А от для модників і модниць, які ще ростуть, хорошим новорічним подарунком буде жирафа-ростомір – теж недорогий.

 

 

Для тих, хто і дня не може прожити без комп’ютера можна придбати USB- адаптер у формі веселого робота. Така річ стане незамінною як у дома, так і у офісі, і коштує 45 гривень.

 

 

Весела мильничка у вигляді лежачого дельфіна та вішалка для рушників у формі жабеняти стане подарунком не лише для дітей, а й дорослих. Такі цікавинки для ванни коштують всього лише 15 гривень. Дитячі шкарпеточки із головами котика та зайчика, що оживають на ніжках у малюків також можете придбати у магазині «Умка&Co».

 

 

 

 

Йдемо далі. Магазин «Том і ком» - це магазин одягу. Для близьких людей, котрі не гребують жартами, можна придбати у подарунок білизну. Трусики із написом «Жду интерестных предложений» - не дорогі, всього 12 гривень, однак дуже позитианв позитивні.

 

 

 

 

Магазин «Дім посуду». Продавчиня зізнається, що за подарунками сюди заходять досить часто.

 

 

Що ж тут можна придбати? Наприклад,  цікаву шкатулку із мателу. Це не проста шкатулка із різдвяним орнаментом – в середині неї набір для чаювання: дві чашки та ложки.

 

 

 

Інший набір для чаювання оригінальний своєю райдужною коробкою.

 

 

Для людей практичних і зайнятих можна придбати кухонні настінні годинники, які дивують своїм корпусом із ложок та  ножів.

 

 

Оригінальний набір ножів: ці зелені ножі коштують лише 210 гривень.

 

 

Цікавинкою та незвичним оформленням можна вважати і підставку для ножів. Адже в одну таку коробочку можна поставити багато ножів, бо сам корпус ніби розсипається під дією ножа, а все завдяки оригінальній конструкції.

 

 

Для гламурних же господинь можна купити набір ножів рожевого кольору.

*   *   *

Втім, купуючи подарунок, мусите пам’ятати головне: не ціна і не оригінальність подарунка допоможуть втрапити «в яблучко», вгодити рідній людині. Основне – це щирість і любов, з якими ви будете вручати хай навіть найбанальнішу річ.

 

Ну а з усім іншим вам допоможуть у «Сітіпарку»! ;)

 

Юлія СТАСЮК

поділитись у соціальній мережі: