ТОП НОВИН

Вітаємо військових із Днем Збройних Сил!

Сьогодні Україна святкує День Збройних сил України. І, мабуть, як ніколи це свято стало важливим для нас, а ще важливішим стало привітати військових у зоні АТО, які потребують нашої допомоги та підтримки. Тому варто пам’ятати – вітати потрібно не просто на словах, вітати потрібно душею.

Отож, згадаємо невеличку історію цього свята. Так, День Збройних Сил України постановили відзначати щорічно 6 грудня з 1993. Варто зауважити, що саме в цей день у 1991 році було ухвалено закон України «Про Збройні Сили України».

 

За традицією окрім так званих «паркетних» урочистостей військовослужбовців вітають, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці незалежності України.  І сьогодні значимість військових для країни підвищилась в рази, особливо для простого мирного населення.

 

Зараз Україна як справжня жінка потребує міцного чоловічого плеча, яке може захистити та подбати про неї. Саме тому знаючи, що у нас таке плече є, сьогодні ми щиро вітаємо патріотів, люблячих синів України із Днем Збройних Сил України.

 

Колектив торгово-розважального комплексу "Сітіпарк" бажаємо вам, наші захисники, сил, здоров’я, величезного натхнення та ніколи не втрачати позитиву. Не забувайте – ми, щирі українці, завжди вас підтримаємо, та всі разом здолаємо ворога!

 

поділитись у соціальній мережі: