ТОП НОВИН

Ворожіння на Водохреще: як дізнатися майбутнє

Ворожіння на Водохреще: привідкрийте тайну майбутнього

 

За народними традиціями найбільше ворожінь відбувається саме у різдвяний час. Однак найправдивішим ворожінням вважають все ж на Водохреще.  

 

 

City Park допоможе своїм відвідувачам пізнати народні повір’я та ворожіння.

 

Ворожіння на сірникових коробках

У сірникові коробки кладуть символічні предмети. Наприклад, колесо – подорож, обручка – заміжжя, а лялечка – дитина. Потрібно поставити питання що чекає Вас в майбутньому та вибрати одну із коробочок.

 

Ворожіння за уривками фраз

Є одне таке цікаве ворожіння: - підслухати розмову своїх сусідів. Про що там говорять – те на тебе й чекає.

 

Ворожіння на гребінці

Перед сном не розчісуйся, поклади під подушку гребінець зі словами: «Суджений-ряджений, приходь причесати мене». Хто насниться - той і є твоя доля.

 

Ворожіння на голках

Для правдивості цього ворожіння все повинна робити подружка. Потрібно взяти дві голки та змастити їх сало, опустити у склянку з водою. Якщо потонуть – поганий знак, зійдуться – скоро дівчина вийде заміж, розійдуться – весілля не буде, хтось перешкодить цьому.

 

Нехай візьме дві голки, змастить їх салом і опустить у склянку з водою. Далі ворожіння тлумачиться за рухом голок. Якщо потонуть - це поганий знак, якщо зійшлися разом - ти скоро вийдеш заміж, якщо розійшлися - хтось перешкоджатиме весіллю.

 

Ворожіння на дзеркалі й воді

Знову ж таки гадання уже відоме. З трьох боків від ємності з водою треба запалити три свічки, за ємністю поставити дзеркало. Що побачиш у дзеркалі – це і є твоєю долею.

 

Пам’ятайте, що ворожіння – це не стовідсоткова істина, а лише підказка що може бути якщо…

поділитись у соціальній мережі: