ТОП НОВИН

Враження першокурсника

Перші тижні в навчальних закладах пройшли дуже швидко. Особливо ці дні запам’яталися, мабуть, першокурсникам. Адже це нові враження, нове оточення і знайомства. Як це бути першокурсником, що ти відчуваєш, коли потрібно швидко «включатися» в навчання, розповіла нещодавно школярка, а сьогодні вже й студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тетяна Нагорна.

Дівчина ділиться, що найперше було цікаво які будуть викладачі, чи сподобається той чи інший предмет:
«У школі тобі заганяють в голову купу непотрібної інформації, змушують вчити усе. А в університеті знання систематизують,ніхто не змушує тебе вчитись – це вже твій вибір вчити чи ні».


Як сумлінна студентка Таня пари не пропускає, бо заробляє собі авторитет. Хоче, щоб через рік, як і в студентських оповідях, «авторитет працював на неї».

Мабуть, вам цікаво як же проходили перерви у новоспечених студентів?

«Переважно на перервах усі перезнайомлювались між собою, ходили разом в кафе. Зараз маю декілька подруг з групи, і спілкуюсь з двома старшокурсницями», - розповідає Таня.

А от щодо хабарів, про які часто ходять різні чутки університетом дівчина стверджує – ніхто нічого і нікому не пропонував.


Зараз Тетяна наполегливо навчається, відвідує усі пари, скоро також ходитиме ще й на курси німецької мови, тому вільного часу у неї не побільшало.

Бажаємо Тані успішного навчання та нових знань.  Усім іншим першокурсникам ніколи не сумувати, адже гарний настрій налаштовує на продуктивну роботу. 

поділитись у соціальній мережі: