ТОП НОВИН

Як купатися в ополонці, або поради CITY PARK як бути здоровим

Сьогодні, 19 січня, українці святкують Водохреще. Це неймовірне свято, адже саме в цей день віра перемагає холод та зміцнює здоров’я. Вважається, що лише на Водохреще вода має цілющі властивості.


Про правила купання в ополонці говорилося неодноразово. Як ніяк, та потрібно їх читати, аби після купання не злягти з високою температурою та кашлем. Найголовніше правило – це віра і рішучість. Адже саме ці два фактори вирішують чи будете цьогоріч купитися в крижаній воді чи ні.

 

Звичайно, найбільш ідеальний варіант для здоров’я це коли  до занурення готуєшся ще влітку. Однак, найчастіше буває все зовсім по-іншому. Зазвичай люди згадують про те, що скоро Водохреще, і можна скупатися, за декілька днів а то й годин. Тому для таких випадків разом з вами повинен купатися досвідчений морж, або людина, яка декілька років підряд окунається в ополонку.

 

Перед початком купання потрібно добре розім’ятися – побігати, пострибати, поприсідати. У воду слід заходити поступово. Новачкам більше 10 секунд знаходитись у крижаній воді не можна. Тому перехрестились, три рази пірнули і на берег. Далі потрібно розтерти тіло жорстким рушником, швидко одягнутися і випити гарячого чаю. Вживати алкоголь «для сміливості» заборонено, оскільки це лише сприятиме переохолодженню. Випити алкоголю можна лише по приходу додому і лише у вигляді гарячого глінтвейну.

 

 

Занурюватись на Водохреще в ополонку може тільки здорова людина. Адже це великий стрес для організму, який може призвести до непередбачуваних наслідків.

 

Для тих, хто пірнати цього року в ополонку не планує – наблизиться до Бога допоможе свячена вода, яку принесли з церкви – вона теж має цілющі властивості та не псується.

 

 

 

 

поділитись у соціальній мережі: