ТОП НОВИН

Як не заснути на роботі?

Який студент чи працівник в офісі не дрімав за роботою? Напевно кожен, хто опинився за студентською партою чи на роботі  в офісі рано чи пізно хоч на трішки засинав від монотонних дій писанини чи клацання комп’ютерною мишкою. Ці відчуття, коли спочатку позіхаєш, потім починає опускатись голова і заплющуються очі, навіть звук теж трішки притуплюється. Їх не можна забути, адже монотонність вона така.

Нудна праця – відсутність мотивації

Причиною надмірної сонливості може бути просто недосипання, нудні лекції та робота, яка вже просто набридла.  Насамперед, щоб побороти сонливість потрібно боротися зі сном, щось малювати і пощипувати себе – так спати хочеться менше. Якщо це не допомагає, то, можливо, причиною є відсутність мотивації? У такому разі потрібно змінювати щось у своєму житті. Одним із відомих у всьому світі анти-сонливих препаратів є чашечка кава, але на жаль така мотивація підійде не для всіх, бо дехто від кави навпаки засинає.

Якщо змінювати нічого не хочеться, почніть додавати якісь цікаві моменти до своєї роботи, а також мотивуйте себе з середини. А от для студентів ці поради хоч і спрацьовують, та не до кінця, бо причиною нудьги може стати й сам викладач, який нецікаво подає матеріал. Так, аби студенти на парах не спали, викладачам потрібно навчитися розповідати цікаво, з різною тональністю, інколи з жартами та життєвими історіями.

Мозку треба перепочинок і кисень

Якщо мозок починає відключатися – це прямий сигнал того, що він хоче відпочити. А відпочинком для нього може стати банальна зміна діяльності. Можна походити, порухатись, щось помалювати, полити квіти на роботі. А якщо ви людина із бурхливою уявою, то уявіть себе не на роботі чи на парах, а у якомусь приємному та цікавому для вас місці.

Ще однією порадою як не заснути від лікарів та бувалих студентів є масаж пальців. Починаючи від великого по черзі  масажувати спочатку ніготь, а потім подушечку пальців. Вважається, так у мозок надходить більше кисню і він починає працювати краще.

Якщо ж жодна із наших порад вам не допомагає, запам’ятайте заповідь студента, яка підійде і до звичайного офісного працівника: «не захропи на лекції, аби своїм храпом не розбудити ближнього свого».  Або приходьте «заправлятися» кавою до нас у «Сітіпарк».

поділитись у соціальній мережі: