ТОП НОВИН

Як потрібно загадувати бажання, аби вони збувалися - поради від CITY PARK

Ще зовсім трошки залишилося до того, коли годинник покаже 00.00 та проведе усіх у новий рік. Зовсім трохи залишилося до того, коли можна загадати бажання, вірити в його здійснення і знати – воно обов’язково збудеться.

 

В останні години старого року соціальний проект «CITY PARK» хоче поділитися секретиками як потрібно загадувати бажання, щоб все збувалося. Отож, читайте уважно!

 

 

Насамперед у те, щоб ваші бажання та мрії збувалися – потрібно щиро вірити у їх здійснення. Далі потрібно бажання візуалізувати – тобто написати на папірці, чи просто вирізати з журналу малюнок вашого бажання і наклеїти на листок. Слід пам’ятати, що цей листочок з вашим бажанням не можна нікому показувати, і нікому не можна розказувати. Інакше будете просто невиправним мрійником.

 

Психологи стверджують, що людський мозок просто не сприймає частку «не», тому усі бажання потрібно будувати таким чином, щоб «не» ніде не було. Наприклад: «Я хочу більше вільного часу проводити з рідними у CITY PARK».

 

 

Всі бажання, які ви загадуєте у новорічну ніч повинні бути добрими та щирими. Тільки у цьому випадку можете розраховувати на позитивний результат та здійснення ваших бажань.

 

Знову порада – вірте, і ще раз щиро вірте, як мала дитина, у ваші бажання. Тільки тоді вони будуть збуватися. Адже в житті все можливо, особливо коли чогось дуже хочеш.

 

 

Дід Мороз має чітко розуміти яке бажання ви загадали. Тому чітко формулюйте свої бажання, аби вони швидше збувалися та не розчаровували вас. Наприклад: «Хочу до 1 червня навчитися кататися на скейті». А місце де можна навчитися кататися є – скейт-парк на території соціального проекту «CITY PARK».
 

Отож, чітко формулюйте свої бажання,  приходьте у CITY PARK, та щиро вірте – і усі ваші бажання обов'язково збудутьсяJ

поділитись у соціальній мережі: