ТОП НОВИН

Як правильно обрати кавун

Один із символів літа – це кавун. Ця велика та соковита ягода по праву вважається головною смакотою літа. Однак, при виборі цієї смакоти треба бути дуже уважним, щоб придбати справді соковитий та солодкий кавун, смак якого знайомих ще з дитинства.

 

 

Насамперед, якісний та безпечний кавун має мати сертифікат та дозвіл на продаж. Завжди запитуйте його у продавця, щоб впевнитися у якості. Зовнішній вигляд самого кавуна не менш говорить за його якість. Обирайте кавуни цілі, без пошкоджень та не беріть половинку кавуна – ризикуєте отримати кишкову інфекцію.

 

 

Смугаста ягода повинна мати глибокий зелений колір та чіткі смужки. Існує така думка, що найбільший кавун – найсмачніший, однак це не завжди правда. Для українського клімату кавуни достигають до розміру трохи більшого баскетбольного м’яча. Якщо кавун надто великий – це ознака того, що він насичений хімікатами. Тому намагайтеся обирати варіант середнього розміру.

 

Солодкість кавуна можна визначити також постукавши по ньому. У хорошого кавуна звук має бути дзвінким. Також можна стиснути його – стиглий має видати звук тріскоту. Слід також зазначити, що у стиглого «смугастика» хвостик має бути сухим.

 

 

Отож, якщо вам пощастило вибрати солодкий та смачний кавун – значить час смакувати літом. А тим, хто не вміє правильно обирати кавуни радимо відвідати заклади харчування, які знаходяться на території соціального проекту «CITY PARK». У нас ви зможете скуштувати смачні страви та напої із цієї солодкої, соковитої літньої ягоди. 

поділитись у соціальній мережі: